7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-27
Gun Birgitta Rudholm Wolf
Årsinkomst: Kolla Gun Birgittas lön anonymt
Personnummer: 19460513-
Ålder: 80 år
Födelsedag: 13 maj 1946
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 1 juni
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Gun Birgitta Rudholm Wolf
Förnamn: Gun Birgitta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Wolf
Mellannamn: Rudholm
Folkbokföring
Adressändring: 1990-03-07
Gatuadress: Albyvägen 12
Postnummer: 186 91
Postort: Vallentuna
Församling: Össeby församling (011507)
Kommun: Vallentuna (0115)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Gun Birgitta Rudholm Wolf är en 80 årig kvinna och bosatt på Albyvägen 12 i Vallentuna. Hennes bostad är en villa på 146 kvm . Hon flyttade in på adressen den 7 mars 1990 och har sammanlagt bott där i 36 år och 142 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Albyvägen 12
Registrerat på adressen
186 91 Vallentuna
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Gun Birgitta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Gun Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Gun Birgittas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 146 kvm
Byggår: 1990
Bolagsengagemang | 0 st
Gun Birgitta har inga bolagsengagemang
Mer om Gun Birgitta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
80 år (och 75 dagar)
Födelsedag
13 maj (en torsdag om 290 dagar)
Födelsedatum
1946-05-13 (en måndag för 29 295 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 9 år och 291 dagar (en tisdag)
Gun Birgitta Rudholm Wolf är en 80 årig kvinna och bosatt på Albyvägen 12 i Vallentuna. Hennes bostad är en villa på 146 kvm . Hon flyttade in på adressen den 7 mars 1990 och har sammanlagt bott där i 36 år och 142 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Gun Birgittas bostadsområde, på postnummer 186 91, är 481 856 kr per år och 7,22 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Vallentuna där Gun Birgittas ingår. Gun Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 71.
Förutom Gun Birgitta bor också Petrus Wolf på adressen. Där har han bott i 36 år och 142 dagar sedan han först registrerades där den 7 mars 1990. Gun Birgitta är gift med Petrus Wolf .
Gun Birgittas nästa födelsedag är om 290 dagar då hon fyller 81 år. Hennes namnsdag är om 309 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 9 år och 291 dagar (en tisdag).
Namnet Gun är 'Nordiskt namn med bet. ’strid’; även kortform av Gunborg, Gunhild och Gunvor'.
Gun Birgitta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gun Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Gun Bonell i Alingsås och Gun Torstensson i Jämjö.
Informationen om Gun Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Gun Birgitta Rudholm Wolf
Var bor Gun Birgitta?
Hur gammal är Gun Birgitta?
Gun Birgitta Rudholm Wolf är 80 år gammal och föddes den 13 maj 1946. Hon fyller 81 år den 13 maj.
Har Gun Birgitta några bolagsengagemang?
Gun Birgitta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Gun Birgitta några fordon?
Är Gun Birgitta gift?
Gun Birgitta är gift med Petrus Wolf.
Vilket telefonnummer har Gun Birgitta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Gun Birgitta.
Vilket stjärntecken har Gun Birgitta?
Gun Birgitta har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Gun Birgitta folkbokförd?
Gun Birgitta Rudholm Wolf är folkbokförd i Vallentuna kommun.
Vilket län tillhör Gun Birgitta?
Gun Birgitta Rudholm Wolf tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Gun Birgitta?
Gun Birgitta Rudholm Wolf tillhör Össeby församling.