7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Sonja Anita Maj-Britt Lundqvist
Årsinkomst: Kolla Sonja Anita Maj-Britts lön anonymt
Personnummer: 19460527-
Ålder: 80 år
Födelsedag: 27 maj 1946
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 15 maj
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Sonja Anita Maj-Britt Lundqvist
Förnamn: Sonja Anita Maj-Britt
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Lundqvist
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2005-06-01
Gatuadress: Armégatan 1 C lgh 1103
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 313 31
Postort: Oskarström
Församling: Oskarströms församling (138005)
Kommun: Halmstad (1380)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sonja Anita Maj-Britt Lundqvist är 80 år gammal och bor på Armégatan 1 C lgh 1103 i Oskarström. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har hon bott i 21 år och 57 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2005. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Armégatan 1 C lgh 1103
Registrerat på adressen
313 31 Oskarström
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sonja Anita Maj-Britt kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sonja Anita Maj-Britt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sonja Anita Maj-Britts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 60 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1971
Bolagsengagemang | 0 st
Sonja Anita Maj-Britt har inga bolagsengagemang
Mer om Sonja Anita Maj-Britt
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
80 år (och 62 dagar)
Födelsedag
27 maj (en torsdag om 303 dagar)
Födelsedatum
1946-05-27 (en måndag för 29 282 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 9 år och 304 dagar (en tisdag)
Sonja Anita Maj-Britt Lundqvist är 80 år gammal och bor på Armégatan 1 C lgh 1103 i Oskarström. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har hon bott i 21 år och 57 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2005. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 313 31, som är Sonja Anita Maj-Britts bostadsområde, är medelinkomsten 293 360 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,68 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Sonja Anita Maj-Britts ingår. Sonja Anita Maj-Britts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 218.
Sonja Anita Maj-Britt bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Sonja Anita Maj-Britt är inte gift.
Sonja Anita Maj-Britt har namnsdag om 291 dagar och nästa födelsedag inträffar om 303 dagar då hon fyller 81 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 9 år och 304 dagar (en tisdag).
Namnet Sonja är 'Ryskt namn, smekform av Sofia'.
Sonja Anita Maj-Britt har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sonja Anita Maj-Britt i Sverige Anita Wall i Stockholm, Maj-Britt Tannerbring i Norrköping och Sonja Rudqvist i Karlstad.
Informationen om Sonja Anita Maj-Britt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sonja Anita Maj-Britt Lundqvist
Var bor Sonja Anita Maj-Britt?
Hur gammal är Sonja Anita Maj-Britt?
Sonja Anita Maj-Britt Lundqvist är 80 år gammal och föddes den 27 maj 1946. Hon fyller 81 år den 27 maj.
Har Sonja Anita Maj-Britt några bolagsengagemang?
Sonja Anita Maj-Britt har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sonja Anita Maj-Britt några fordon?
Är Sonja Anita Maj-Britt gift?
Sonja Anita Maj-Britt är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sonja Anita Maj-Britt?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sonja Anita Maj-Britt.
Vilket stjärntecken har Sonja Anita Maj-Britt?
Sonja Anita Maj-Britt har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Sonja Anita Maj-Britt folkbokförd?
Sonja Anita Maj-Britt Lundqvist är folkbokförd i Halmstad kommun.
Vilket län tillhör Sonja Anita Maj-Britt?
Sonja Anita Maj-Britt Lundqvist tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Sonja Anita Maj-Britt?
Sonja Anita Maj-Britt Lundqvist tillhör Oskarströms församling.