7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Aina Lilian Andersson
Årsinkomst: Kolla Aina Lilians lön anonymt
Personnummer: 19460614-
Ålder: 80 år
Födelsedag: 14 juni 1946
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 13 juni
Stjärntecken: Tvillingarna
Telefon: 070-3428146
Namnregistrering
Personnamn: Aina Lilian Andersson
Förnamn: Aina Lilian
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Andersson
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2024-11-01
Gatuadress: Wåhlinsgatan 4 B lgh 1003
Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster
Postnummer: 941 61
Postort: Piteå
Distrikt: Piteå stadsdistrikt
Församling: Piteå församling (258103)
Kommun: Piteå (2581)
Län: Norrbotten (25)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Aina Lilian Andersson är en 80 årig kvinna och bosatt på Wåhlinsgatan 4 B lgh 1003 i Piteå. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 november 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 244 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Wåhlinsgatan 4 B lgh 1003
Registrerat på adressen
941 61 Piteå
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Aina Lilian kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Aina Lilian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Aina Lilians bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 80 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Aina Lilian har inga bolagsengagemang
Mer om Aina Lilian
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
80 år (och 19 dagar)
Födelsedag
14 juni (en måndag om 346 dagar)
Födelsedatum
1946-06-14 (en fredag för 29 239 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 9 år och 347 dagar (en lördag)
Aina Lilian Andersson är en 80 årig kvinna och bosatt på Wåhlinsgatan 4 B lgh 1003 i Piteå. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 november 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 244 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Aina Lilians bostadsområde, på postnummer 941 61, är 277 683 kr per år och 3,25 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Piteå där Aina Lilians ingår. Aina Lilians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 47.
Förutom Aina Lilian bor också Leif Torgny Andersson på adressen. Där har han bott i 1 år och 244 dagar sedan han först registrerades där den 1 november 2024. Aina Lilian är inte gift.
Aina Lilians nästa födelsedag är om 346 dagar då hon fyller 81 år. Hennes namnsdag är om 345 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 9 år och 347 dagar (en lördag).
Namnet Aina är 'Finskt namn med bet. ’den enda’'.
Aina Lilian har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Aina Lilian i Sverige Aina Lesse i Stockholm, Lilian Mannerström i Tvärred och Lilian Abrahamsson i Lund.
Informationen om Aina Lilian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-3428146
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046703428146 +46703428146 +4670-3428146 +4670-342 81 46 0703428146 070-3428146 070-342 81 46 070 342 81 46 070 3428146
Vanliga frågor om Aina Lilian Andersson
Var bor Aina Lilian?
Hur gammal är Aina Lilian?
Aina Lilian Andersson är 80 år gammal och föddes den 14 juni 1946. Hon fyller 81 år den 14 juni.
Har Aina Lilian några bolagsengagemang?
Aina Lilian har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Aina Lilian några fordon?
Är Aina Lilian gift?
Aina Lilian är inte gift.
Vilket telefonnummer har Aina Lilian?
Det telefonnummer som finns registrerat för Aina Lilian är 070-3428146.
Vilket stjärntecken har Aina Lilian?
Aina Lilian har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Aina Lilian folkbokförd?
Aina Lilian Andersson är folkbokförd i Piteå kommun.
Vilket län tillhör Aina Lilian?
Aina Lilian Andersson tillhör Norrbotten.
Vilken församling tillhör Aina Lilian?
Aina Lilian Andersson tillhör Piteå församling.