7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Rolf Ebbe Tommy Andersson

Årsinkomst: Kolla Tommys lön anonymt

Personnummer: 19460614- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 80 år

Födelsedag: 14 juni 1946

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 december

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Rolf Ebbe Tommy Andersson

Förnamn: Rolf Ebbe Tommy

Tilltalsnamn: Tommy

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Branta Vägen 6

Postnummer: 269 37

Postort: Båstad

Församling: Båstad-Östra Karups församling (127801)

Kommun: Båstad (1278)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Tommy

Tommy Andersson är en 80 årig man och bosatt på Branta Vägen 6 i Båstad. Hans bostad är en villa på 211 kvm . Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Tommy

Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Tommy Andersson?

Vad tjänar Tommy?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Tommys
Kreditstatus?

Nyfiken på Tommys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Branta Vägen 6

Latitud: 56.420623   |   Longitud: 12.844617

Registrerat på adressen


Branta Vägen 6
269 37 Båstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
CHIHUAHUA Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2013-11-19 (12 år) Ägare Elin Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2013-11-19 (12 år) Elin Andersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Tommy kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Tommy hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Tommys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 211 kvm

Byggår: 1994

Illustration stad

Bolagsengagemang | 3 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Malengården i Båstad AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,4 Vinst (MSEK) −0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2024 1,4 −0,1
Padel X Handelsbolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Bolagsman 100%
Sportinvest i Båstad Handelsbolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Bolagsman 100%

Mer om Tommy


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

80 år (och 7 dagar)

Födelsedag

14 juni (en måndag om 358 dagar)

Födelsedatum

1946-06-14 (en fredag för 29 227 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 9 år och 359 dagar (en lördag)

Tommy Andersson är en 80 årig man och bosatt på Branta Vägen 6 i Båstad. Hans bostad är en villa på 211 kvm . Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Tommys bostadsområde, på postnummer 269 37, är 415 205 kr per år och 4,88 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Båstad där Tommys ingår. Tommys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Tommy bor tillsammans med 2 personer: Nellie Andersson , Elin Andersson . På adressen finns också en hund registrerad som Tommy inte är ägare till. Tommy är inte gift.

Tommys nästa födelsedag är om 358 dagar då han fyller 81 år. Hans namnsdag är om 183 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 9 år och 359 dagar (en lördag).

Tommy har 3 bolagsengagemang ( Malengården i Båstad AB , Padel X Handelsbolag och Sportinvest i Båstad Handelsbolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Tommy i Sverige Tommy Myllymäki i Stockholm, Tommy Körberg i Stockholm och Tommy Davidsson i Söderköping.

Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Tommy Andersson