8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-10-21
Kurt Örjan Lundstedt
Årsinkomst: Kolla Kurt Örjans lön anonymt
Personnummer: 19460708-
Ålder: 80 år
Födelsedag: 8 juli 1946
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 12 november
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Kurt Örjan Lundstedt
Förnamn: Kurt Örjan
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Lundstedt
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1977-10-28
Gatuadress: Bruksgatan 8
Postnummer: 835 40
Postort: Nälden
Församling: Näskotts församling (230902)
Kommun: Krokom (2309)
Län: Jämtland (23)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Kurt Örjan Lundstedt är 80 år gammal och bor på Bruksgatan 8 i Nälden. Där har han bott i 48 år och 358 dagar sedan han flyttade in den 28 oktober 1977. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bruksgatan 8
Bolagsengagemang | 2 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,4 Vinst (MSEK) −0 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2024 | 0,4 | −0 | |
|
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Verklig Huvudman | 100% |
Mer om Kurt Örjan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
80 år (och 105 dagar)
Födelsedag
08 juli (en torsdag om 260 dagar)
Födelsedatum
1946-07-08 (en måndag för 29 325 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 9 år och 261 dagar (en tisdag)
Kurt Örjan Lundstedt är 80 år gammal och bor på Bruksgatan 8 i Nälden. Där har han bott i 48 år och 358 dagar sedan han flyttade in den 28 oktober 1977. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 835 40, som är Kurt Örjans bostadsområde, är medelinkomsten 367 171 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,02 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Krokom där Kurt Örjans ingår. Kurt Örjans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.
Kurt Örjan bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Kurt Örjan är gift med Ann-Kathrin Lundstedt .
Kurt Örjan har namnsdag om 22 dagar och nästa födelsedag inträffar om 260 dagar då han fyller 81 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 9 år och 261 dagar (en tisdag).
Namnet Kurt är 'Lågtysk form av Konrad'.
Kurt Örjan har 2 bolagsengagemang (
Studio 37 i Östersund AB
och
ANNA O EDVIN PETTERSSONS DONATIONSFOND
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kurt Örjan i Sverige Kurt Klarin i Lindome, Örjan Ramberg i Stockholm och Örjan Rystedt i Mölnlycke.
Informationen om Kurt Örjan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kurt Örjan Lundstedt
Var bor Kurt Örjan?
Hur gammal är Kurt Örjan?
Kurt Örjan Lundstedt är 80 år gammal och föddes den 8 juli 1946. Han fyller 81 år den 8 juli.
Har Kurt Örjan några bolagsengagemang?
Kurt Örjan har 2 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Studio 37 i Östersund AB och ANNA O EDVIN PETTERSSONS DONATIONSFOND . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Kurt Örjan några fordon?
Är Kurt Örjan gift?
Kurt Örjan är gift med Ann-Kathrin Lundstedt.
Vilket telefonnummer har Kurt Örjan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kurt Örjan.
Vilket stjärntecken har Kurt Örjan?
Kurt Örjan har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Kurt Örjan folkbokförd?
Kurt Örjan Lundstedt är folkbokförd i Krokom kommun.
Vilket län tillhör Kurt Örjan?
Kurt Örjan Lundstedt tillhör Jämtland.
Vilken församling tillhör Kurt Örjan?
Kurt Örjan Lundstedt tillhör Näskotts församling.