7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Naser Gitirokh

Årsinkomst: Kolla Nasers lön anonymt

Personnummer: 19460816- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 79 år

Födelsedag: 16 augusti 1946

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Naser Gitirokh

Förnamn: Naser

Tilltalsnamn: Naser

Efternamn: Gitirokh

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-02-11

Gatuadress: Landåvägen 53

Postnummer: 131 49

Postort: Nacka

Församling: Nacka församling (018201)

Kommun: Nacka (0182)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Naser

Naser Gitirokh är en 79 årig man bosatt i Nacka kommun. Han bor i en lägenhet på 106 kvm . Där har han bott i sammanlagt 17 år och 153 dagar sedan 11 februari 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Naser

Informationen om Naser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Naser Gitirokh?

Vad tjänar Naser?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nasers
Kreditstatus?

Nyfiken på Nasers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Landåvägen 53

Latitud: 59.316903   |   Longitud: 18.170813

Registrerat på adressen


Landåvägen 53
131 49 Nacka

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Naser kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Naser hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nasers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 106 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Naser har inga bolagsengagemang


Mer om Naser


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

79 år (och 332 dagar)

Födelsedag

16 augusti (en söndag om 33 dagar)

Födelsedatum

1946-08-16 (en fredag för 29 187 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 33 dagar (en söndag)

Naser Gitirokh är en 79 årig man bosatt i Nacka kommun. Han bor i en lägenhet på 106 kvm . Där har han bott i sammanlagt 17 år och 153 dagar sedan 11 februari 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Nasers bostadsområde, på postnummer 131 49, har 2,17 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 446 353 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Nasers ingår. Nasers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 69.

Naser bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

Vill du fira Nasers födelsedag ska du gratulera honom om 33 dagar då han fyller 80 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 171 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 33 dagar (en söndag).

Naser har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Naser i Sverige det senaste kvartalet är Naser Beygi i Grödinge, Naser Razzazi i Skärholmen och Naser Kakadost i Malmö.

Informationen om Naser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Naser Gitirokh