7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Keijo Kalervo Hollanti

Keijo Kalervo registrerades som avliden 2026-06-18.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Årsinkomst: Kolla Keijo Kalervos lön anonymt

Personnummer: 19460819- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 19 augusti 1946

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Keijo Kalervo Hollanti

Förnamn: Keijo Kalervo

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hollanti

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1972-09-29

Gatuadress: Annedalsvägen 7

Postnummer: 311 63

Postort: Älvsered

Distrikt: Älvsered

Församling: Älvsereds församling (138224)

Kommun: Falkenberg (1382)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Keijo Kalervo Hollanti är en man på 79 år som bor på Annedalsvägen 7 i Älvsered. bostad är en villa på 99 kvm . Där har han bott i 53 år och 299 dagar sedan han flyttade in den 29 september 1972. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Keijo Kalervo Hollanti?

Vad tjänar Keijo Kalervo?

Karta & vägbeskrivning till Annedalsvägen 7

Latitud: 57.243256   |   Longitud: 12.863675

Registrerat på adressen


Annedalsvägen 7
311 63 Älvsered

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-01-20 (9 år) Ägare Käty Anne-Charlotte Hollanti Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-01-20 (9 år) Käty Anne-Charlotte Hollanti Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Keijo Kalervo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Keijo Kalervo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Keijo Kalervos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 99 kvm

Byggår: 1910

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Keijo Kalervo har inga bolagsengagemang


Mer om Keijo Kalervo


Födelsedatum

1946-08-19

Keijo Kalervo Hollanti registrerades som avliden 2026-06-18. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Keijo Kalervo Hollanti är en man på 79 år som bor på Annedalsvägen 7 i Älvsered. bostad är en villa på 99 kvm . Där har han bott i 53 år och 299 dagar sedan han flyttade in den 29 september 1972. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Keijo Kalervos postnummer, 311 63, är medelinkomsten 305 793 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,30 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Keijo Kalervo och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Falkenberg där Keijo Kalervo ingår. Keijo Kalervos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 69.

Keijo Kalervo bor tillsammans med Käty Anne-Charlotte Hollanti. Hon är en 75 årig kvinna som flyttade in den 6 november 1956 och har bott där totalt 69 år och 261 dagar. På adressen finns en hund (som Keijo Kalervo inte är ägare till). Han är gift.

På Keijo Kalervos nästa födelsedag fyller han 80 år. Den inträffar om 25 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 25 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 160 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Keijo Kalervo har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Keijo Kalervo i Sverige Kalervo Aalto i Helsingborg, Keijo Semenoff i Halmstad och Keijo Hämäläinen i Västerås.

Informationen om Keijo Kalervo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Keijo Kalervo Hollanti