7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Lars Göran Stig Brodin

Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt

Personnummer: 19460824- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 79 år

Födelsedag: 24 augusti 1946

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Lars Göran Stig Brodin

Förnamn: Lars Göran Stig

Tilltalsnamn: Lars

Efternamn: Brodin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-08-15

Gatuadress: Trägsta 165

Postnummer: 845 91

Postort: Hallen

Distrikt: Hallen

Församling: Västra Storsjöbygdens församling (232103)

Kommun: Åre (2321)

Län: Jämtland (23)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars

Lars Brodin är en 79 årig man och bosatt på Trägsta 165 i Hallen. Han flyttade in på adressen den 15 augusti 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 338 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Brodin?

Vad tjänar Lars?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Trägsta 165

Latitud: 63.165285   |   Longitud: 14.123837

Registrerat på adressen


Trägsta 165
845 91 Hallen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2009-05-03 (17 år) Ägare Anna-Greta Brodin Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2009-05-03 (17 år) Anna-Greta Brodin Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Lars har inga bolagsengagemang


Mer om Lars


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

79 år (och 329 dagar)

Födelsedag

24 augusti (en måndag om 36 dagar)

Födelsedatum

1946-08-24 (en lördag för 29 184 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 36 dagar (en måndag)

Lars Brodin är en 79 årig man och bosatt på Trägsta 165 i Hallen. Han flyttade in på adressen den 15 augusti 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 338 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lars bostadsområde, på postnummer 845 91, är 348 093 kr per år och 6,01 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Åre där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Förutom Lars bor också Anna-Greta Brodin på adressen. Där har hon bott i 1 år och 338 dagar sedan hon först registrerades där den 15 augusti 2024. På adressen finns också en hund registrerad som Lars inte är ägare till. Lars är gift med Anna-Greta Brodin .

Lars nästa födelsedag är om 36 dagar då han fyller 80 år. Hans namnsdag är om 22 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 36 dagar (en måndag).

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Brodin