7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Lorna Hutchings
Årsinkomst: Kolla Lornas lön anonymt
Personnummer: 19460918-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 18 september 1946
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Lorna Hutchings
Förnamn: Lorna
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hutchings
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-06-17
Gatuadress: Karby 119
Postnummer: 741 78
Postort: Uppsala
Distrikt: Rasbo
Församling: Rasbo-Rasbokils församling (038041)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lorna Hutchings är 79 år gammal och bor på Karby 119 i Uppsala. Hennes bostad är en villa på 108 kvm . Där har hon bott i 11 år och 13 dagar sedan hon flyttade in den 17 juni 2015. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Karby 119
Registrerat på adressen
741 78 Uppsala
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lorna kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lorna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lornas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 108 kvm
Byggår: 2015
Bolagsengagemang | 0 st
Lorna har inga bolagsengagemang
Mer om Lorna
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 285 dagar)
Födelsedag
18 september (en fredag om 80 dagar)
Födelsedatum
1946-09-18 (en onsdag för 29 140 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 80 dagar (en fredag)
Lorna Hutchings är 79 år gammal och bor på Karby 119 i Uppsala. Hennes bostad är en villa på 108 kvm . Där har hon bott i 11 år och 13 dagar sedan hon flyttade in den 17 juni 2015. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 741 78, som är Lornas bostadsområde, är medelinkomsten 408 157 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,74 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Lornas ingår. Lornas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.
Lorna delar bostaden med Andrew Hutchings, en 81 årig man. Han flyttade in den 17 juni 2015 och har bott där totalt 11 år och 13 dagar. Lorna är gift med Andrew Hutchings .
Lorna har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 80 dagar då hon fyller 80 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 80 dagar (en fredag).
Lorna har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lorna i Sverige Lorna Lopez i Västerås, Lorna Hanell i Vikbolandet och Lorna Wasén i Söråker.
Informationen om Lorna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lorna Hutchings
Var bor Lorna?
Hur gammal är Lorna?
Lorna Hutchings är 79 år gammal och föddes den 18 september 1946. Hon fyller 80 år den 18 september.
Har Lorna några bolagsengagemang?
Lorna har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lorna några fordon?
Är Lorna gift?
Lorna är gift med Andrew Hutchings.
Vilket telefonnummer har Lorna?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lorna.
Vilket stjärntecken har Lorna?
Lorna har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Lorna folkbokförd?
Lorna Hutchings är folkbokförd i Uppsala kommun.
Vilket län tillhör Lorna?
Lorna Hutchings tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Lorna?
Lorna Hutchings tillhör Rasbo-Rasbokils församling.