7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Kaija Martta Lindqvist
Årsinkomst: Kolla Kaija Marttas lön anonymt
Personnummer: 19460924-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 24 september 1946
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Kaija Martta Lindqvist
Förnamn: Kaija Martta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Lindqvist
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1976-08-23
Gatuadress: Tegelängsvägen 28
Postnummer: 152 40
Postort: Södertälje
Församling: Östertälje församling (018102)
Kommun: Södertälje (0181)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Kaija Martta Lindqvist är en 79 årig kvinna och bosatt på Tegelängsvägen 28 i Södertälje. Hennes bostad är en villa på 94 kvm . Hon flyttade in på adressen den 23 augusti 1976 och har sammanlagt bott där i 49 år och 340 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tegelängsvägen 28
Registrerat på adressen
152 40 Södertälje
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kaija Martta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kaija Martta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kaija Marttas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 94 kvm
Byggår: 1943
Bolagsengagemang | 0 st
Kaija Martta har inga bolagsengagemang
Mer om Kaija Martta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 308 dagar)
Födelsedag
24 september (en torsdag om 57 dagar)
Födelsedatum
1946-09-24 (en tisdag för 29 163 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 57 dagar (en torsdag)
Kaija Martta Lindqvist är en 79 årig kvinna och bosatt på Tegelängsvägen 28 i Södertälje. Hennes bostad är en villa på 94 kvm . Hon flyttade in på adressen den 23 augusti 1976 och har sammanlagt bott där i 49 år och 340 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Kaija Marttas bostadsområde, på postnummer 152 40, är 375 215 kr per år och 6,43 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Södertälje där Kaija Marttas ingår. Kaija Marttas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 136.
Förutom Kaija Martta bor också Rolf Birger Lindqvist på adressen. Där har han bott i 49 år och 340 dagar sedan han först registrerades där den 23 augusti 1976. Kaija Martta är gift med Rolf Birger Lindqvist .
Kaija Marttas nästa födelsedag är om 57 dagar då hon fyller 80 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 156 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 57 dagar (en torsdag).
Kaija Martta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kaija Martta i Sverige Kaija Lumppio i Hällefors, Martta Koivukangas i Umeå och Martta Karppinen i Mariestad.
Informationen om Kaija Martta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kaija Martta Lindqvist
Var bor Kaija Martta?
Hur gammal är Kaija Martta?
Kaija Martta Lindqvist är 79 år gammal och föddes den 24 september 1946. Hon fyller 80 år den 24 september.
Har Kaija Martta några bolagsengagemang?
Kaija Martta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kaija Martta några fordon?
Är Kaija Martta gift?
Kaija Martta är gift med Rolf Birger Lindqvist.
Vilket telefonnummer har Kaija Martta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kaija Martta.
Vilket stjärntecken har Kaija Martta?
Kaija Martta har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Kaija Martta folkbokförd?
Kaija Martta Lindqvist är folkbokförd i Södertälje kommun.
Vilket län tillhör Kaija Martta?
Kaija Martta Lindqvist tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Kaija Martta?
Kaija Martta Lindqvist tillhör Östertälje församling.