7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Ing-Britt Gunilla Jakobsson Hofvander
Årsinkomst: Kolla Ing-Britts lön anonymt
Personnummer: 19461005-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 5 oktober 1946
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 30 januari
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Ing-Britt Gunilla Jakobsson Hofvander
Förnamn: Ing-Britt Gunilla
Tilltalsnamn: Ing-Britt
Efternamn: Hofvander
Mellannamn: Jakobsson
Folkbokföring
Gatuadress: Friherregatan 85
Postnummer: 165 58
Postort: Hässelby
Församling: Hässelby församling (018038)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ing-Britt
Ing-Britt Jakobsson Hofvander är en 79 årig kvinna bosatt i Stockholm kommun. Hon bor i ett radhus på 99 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ing-Britt
Informationen om Ing-Britt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Friherregatan 85
Registrerat på adressen
165 58 Hässelby
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2020-05-21 (6 år) Ägare Ing-Britt Jakobsson Hofvander Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-05-21 (6 år) | Ing-Britt Jakobsson Hofvander | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ing-Britt kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ing-Britt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ing-Britts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 99 kvm
Byggår: 1958
Bolagsengagemang | 0 st
Ing-Britt har inga bolagsengagemang
Mer om Ing-Britt
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 269 dagar)
Födelsedag
05 oktober (en måndag om 96 dagar)
Födelsedatum
1946-10-05 (en lördag för 29 124 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 96 dagar (en måndag)
Ing-Britt Jakobsson Hofvander är en 79 årig kvinna bosatt i Stockholm kommun. Hon bor i ett radhus på 99 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Ing-Britts bostadsområde, på postnummer 165 58, har 9,25 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 301 031 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Ing-Britts ingår. Ing-Britts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 309.
Ing-Britt bor tillsammans med en 70 årig man vid namn Anders Edvard Löfqvist. De har också en hund i bostaden som Ing-Britt är ägare till. Hon är inte gift.
Vill du fira Ing-Britts födelsedag ska du gratulera henne om 96 dagar då hon fyller 80 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 213 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 80 år om 96 dagar (en måndag).
Namnet Gunilla är 'Latiniserad form av Gunhild'.
Ing-Britt har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Ing-Britt i Sverige det senaste kvartalet är Ing-Britt Kloby i Göteborg, Ing-Britt Andersson i Malmö och Ing-Britt Johansson i Trollhättan.
Informationen om Ing-Britt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ing-Britt Jakobsson Hofvander
Var bor Ing-Britt?
Hur gammal är Ing-Britt?
Ing-Britt Jakobsson Hofvander är 79 år gammal och föddes den 5 oktober 1946. Hon fyller 80 år den 5 oktober.
Har Ing-Britt några bolagsengagemang?
Ing-Britt har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ing-Britt några fordon?
Är Ing-Britt gift?
Ing-Britt är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ing-Britt?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ing-Britt.
Vilket stjärntecken har Ing-Britt?
Ing-Britt har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Ing-Britt folkbokförd?
Ing-Britt Jakobsson Hofvander är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Ing-Britt?
Ing-Britt Jakobsson Hofvander tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ing-Britt?
Ing-Britt Jakobsson Hofvander tillhör Hässelby församling.