7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Bengt Gunnar Franzén

Årsinkomst: Kolla Bengt Gunnars lön anonymt

Personnummer: 19461020- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 79 år

Födelsedag: 20 oktober 1946

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 mars

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Bengt Gunnar Franzén

Förnamn: Bengt Gunnar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Franzén

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1991-12-09

Gatuadress: Huggargränd 10

Postnummer: 549 62

Postort: Skövde

Distrikt: Ryd

Församling: Skövde församling (149601)

Kommun: Skövde (1496)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Bengt Gunnar Franzén är en man på 79 år som bor på Huggargränd 10 i Skövde. bostad är ett kedjehus på 160 kvm . Där har han bott i 34 år och 225 dagar sedan han flyttade in den 9 december 1991. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bengt Gunnar Franzén?

Vad tjänar Bengt Gunnar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bengt Gunnars
Kreditstatus?

Nyfiken på Bengt Gunnars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Huggargränd 10

Latitud: 58.429777   |   Longitud: 13.888950

Registrerat på adressen


Huggargränd 10
549 62 Skövde

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bengt Gunnar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bengt Gunnar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bengt Gunnars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 160 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bengt Gunnar har inga bolagsengagemang


Mer om Bengt Gunnar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

79 år (och 275 dagar)

Födelsedag

20 oktober (en tisdag om 90 dagar)

Födelsedatum

1946-10-20 (en söndag för 29 130 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 90 dagar (en tisdag)

Bengt Gunnar Franzén är en man på 79 år som bor på Huggargränd 10 i Skövde. bostad är ett kedjehus på 160 kvm . Där har han bott i 34 år och 225 dagar sedan han flyttade in den 9 december 1991. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Bengt Gunnars postnummer, 549 62, är medelinkomsten 344 707 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,94 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Bengt Gunnar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Skövde där Bengt Gunnar ingår. Bengt Gunnars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 107.

Bengt Gunnar bor tillsammans med Inger Viola Anette Franzén. Hon är en 75 årig kvinna som flyttade in den 9 december 1991 och har bott där totalt 34 år och 225 dagar. Han är gift med Inger Viola Anette Franzén .

På Bengt Gunnars nästa födelsedag fyller han 80 år. Den inträffar om 90 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 90 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 242 dagar.

Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.

Bengt Gunnar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt Gunnar i Sverige Bengt von Hofsten i Stockholm, Gunnar Schäfer i Kalmar och Gunnar Ekman i Stockholm.

Informationen om Bengt Gunnar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bengt Gunnar Franzén