7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Göran Lars-Erik Johansson
Årsinkomst: Kolla Göran Lars-Eriks lön anonymt
Personnummer: 19461109-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 9 november 1946
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 23 april
Stjärntecken: Skorpionen
Telefon: 070-5460215
Namnregistrering
Personnamn: Göran Lars-Erik Johansson
Förnamn: Göran Lars-Erik
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-09-20
Gatuadress: Hökenbergs gränd 2 A lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 732 30
Postort: Arboga
Distrikt: Arboga stadsdistrikt
Församling: Arbogabygdens församling (198401)
Kommun: Arboga (1984)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Göran Lars-Erik Johansson är en man på 79 år som bor på Hökenbergs gränd 2 A lgh 1001 i Arboga. bostad är en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Där har han bott i 3 år och 312 dagar sedan han flyttade in den 20 september 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hökenbergs gränd 2 A lgh 1001
Registrerat på adressen
732 30 Arboga
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Göran Lars-Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Göran Lars-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Göran Lars-Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 79 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Göran Lars-Erik har inga bolagsengagemang
Mer om Göran Lars-Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 262 dagar)
Födelsedag
09 november (en måndag om 103 dagar)
Födelsedatum
1946-11-09 (en lördag för 29 117 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 103 dagar (en måndag)
Göran Lars-Erik Johansson är en man på 79 år som bor på Hökenbergs gränd 2 A lgh 1001 i Arboga. bostad är en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Där har han bott i 3 år och 312 dagar sedan han flyttade in den 20 september 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Göran Lars-Eriks postnummer, 732 30, är medelinkomsten 336 823 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,33 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Göran Lars-Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Arboga där Göran Lars-Erik ingår. Göran Lars-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.
Göran Lars-Erik bor tillsammans med Christina Johansson. Hon är en 77 årig kvinna som flyttade in den 20 september 2022 och har bott där totalt 3 år och 312 dagar. Han är gift med Christina Johansson .
På Göran Lars-Eriks nästa födelsedag fyller han 80 år. Den inträffar om 103 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 103 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 268 dagar.
Namnet Göran är 'Yngre form av Örjan'.
Göran Lars-Erik har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Göran Lars-Erik i Sverige Göran Lindström i Vessigebro, Lars-Erik Danielsson i Älvsjö och Lars-Erik Hjälte i Sala.
Informationen om Göran Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-5460215
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046705460215 +46705460215 +4670-5460215 +4670-546 02 15 0705460215 070-5460215 070-546 02 15 070 546 02 15 070 5460215
Vanliga frågor om Göran Lars-Erik Johansson
Var bor Göran Lars-Erik?
Hur gammal är Göran Lars-Erik?
Göran Lars-Erik Johansson är 79 år gammal och föddes den 9 november 1946. Han fyller 80 år den 9 november.
Har Göran Lars-Erik några bolagsengagemang?
Göran Lars-Erik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Göran Lars-Erik några fordon?
Är Göran Lars-Erik gift?
Göran Lars-Erik är gift med Christina Johansson.
Vilket telefonnummer har Göran Lars-Erik?
Det telefonnummer som finns registrerat för Göran Lars-Erik är 070-5460215.
Vilket stjärntecken har Göran Lars-Erik?
Göran Lars-Erik har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Göran Lars-Erik folkbokförd?
Göran Lars-Erik Johansson är folkbokförd i Arboga kommun.
Vilket län tillhör Göran Lars-Erik?
Göran Lars-Erik Johansson tillhör Västmanland.
Vilken församling tillhör Göran Lars-Erik?
Göran Lars-Erik Johansson tillhör Arbogabygdens församling.