7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Lars Erik Eriksson
Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt
Personnummer: 19461231-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 31 december 1946
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 augusti
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Lars Erik Eriksson
Förnamn: Lars Erik
Tilltalsnamn: Lars
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1984-05-04
Gatuadress: Ovanåker 109
Postnummer: 824 74
Postort: Delsbo
Distrikt: Delsbo
Församling: Delsbo församling (218408)
Kommun: Hudiksvall (2184)
Län: Gävleborg (21)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars
Lars Eriksson är 79 år och bosatt på Ovanåker 109 i Delsbo. Han bor i en villa på 96 kvm . Där har han bott i 42 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 4 maj 1984. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ovanåker 109
Registrerat på adressen
824 74 Delsbo
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 3 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2015-12-16 (10 år) Ägare Ann-Christine Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2015-12-16 (10 år) | Ann-Christine Eriksson | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2020-11-12 (5 år) Ägare Ann-Christine Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-11-12 (5 år) | Ann-Christine Eriksson | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2024-03-10 (2 år) Ägare Ann-Christine Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2024-03-10 (2 år) | Ann-Christine Eriksson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 96 kvm
Byggår: 1983
Bolagsengagemang | 0 st
Lars har inga bolagsengagemang
Mer om Lars
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 183 dagar)
Födelsedag
31 december (en torsdag om 182 dagar)
Födelsedatum
1946-12-31 (en tisdag för 29 038 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 182 dagar (en torsdag)
Lars Eriksson är 79 år och bosatt på Ovanåker 109 i Delsbo. Han bor i en villa på 96 kvm . Där har han bott i 42 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 4 maj 1984. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 824 74, är medelinkomsten 374 697 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,13 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Hudiksvall där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.
Lars bor tillsammans med Ann-Christine Eriksson. Hon har bott på Ovanåker 109 i totalt 68 år och 172 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 11 januari 1958. Det finns också 3 hundar i bostaden. Han är gift med Ann-Christine Eriksson .
Lars fyller 80 år om 182 dagar och har namnsdag om 39 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 182 dagar (en torsdag).
Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.
Lars har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars Eriksson
Var bor Lars?
Hur gammal är Lars?
Lars Eriksson är 79 år gammal och föddes den 31 december 1946. Han fyller 80 år den 31 december.
Har Lars några bolagsengagemang?
Lars har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars några fordon?
Är Lars gift?
Lars är gift med Ann-Christine Eriksson.
Vilket telefonnummer har Lars?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars.
Vilket stjärntecken har Lars?
Lars har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Lars folkbokförd?
Lars Eriksson är folkbokförd i Hudiksvall kommun.
Vilket län tillhör Lars?
Lars Eriksson tillhör Gävleborg.
Vilken församling tillhör Lars?
Lars Eriksson tillhör Delsbo församling.