7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Sven Fredrik Cederberg
Årsinkomst: Kolla Sven Fredriks lön anonymt
Personnummer: 19470105-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 5 januari 1947
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 5 december
Stjärntecken: Stenbocken
Telefon: 070-5189604
Namnregistrering
Personnamn: Sven Fredrik Cederberg
Förnamn: Sven Fredrik
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Cederberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1974-11-04
Gatuadress: Skyttsvägen 9
Postnummer: 232 54
Postort: Åkarp
Distrikt: Burlöv
Församling: Burlövs församling (123101)
Kommun: Burlöv (1231)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sven Fredrik Cederberg är en 79 årig man bosatt i Burlöv kommun. Han bor i en villa på 138 kvm . Där har han bott i sammanlagt 51 år och 238 dagar sedan 4 november 1974. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skyttsvägen 9
Registrerat på adressen
232 54 Åkarp
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Sven Fredrik Cederberg (En av bolagsmännen) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Sven Fredrik Cederberg (En av bolagsmännen) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sven Fredrik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sven Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sven Fredriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 138 kvm
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Bolagsman | 0 |
Mer om Sven Fredrik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 176 dagar)
Födelsedag
05 januari (en tisdag om 189 dagar)
Födelsedatum
1947-01-05 (en söndag för 29 031 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 189 dagar (en tisdag)
Sven Fredrik Cederberg är en 79 årig man bosatt i Burlöv kommun. Han bor i en villa på 138 kvm . Där har han bott i sammanlagt 51 år och 238 dagar sedan 4 november 1974. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Sven Fredriks bostadsområde, på postnummer 232 54, har 2,09 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 419 718 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Burlöv där Sven Fredriks ingår. Sven Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.
Sven Fredrik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Vill du fira Sven Fredriks födelsedag ska du gratulera honom om 189 dagar då han fyller 80 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 158 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 80 år om 189 dagar (en tisdag).
Namnet Sven är 'Nordiskt namn med bet. ’yngling’'.
Sven Fredrik har 1 bolagsengagemang (
HANDELSBOLAGET TWIN SEVEN, CEDERBERG O CO
).
De tre mest eftersökta Sven Fredrik i Sverige det senaste kvartalet är Sven Rutström i Skärholmen, Sven Nordqvist i Stockholm och Fredrik Lindström i Stockholm.
Informationen om Sven Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-5189604
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046705189604 +46705189604 +4670-5189604 +4670-518 96 04 0705189604 070-5189604 070-518 96 04 070 518 96 04 070 5189604
Vanliga frågor om Sven Fredrik Cederberg
Var bor Sven Fredrik?
Hur gammal är Sven Fredrik?
Sven Fredrik Cederberg är 79 år gammal och föddes den 5 januari 1947. Han fyller 80 år den 5 januari.
Har Sven Fredrik några bolagsengagemang?
Sven Fredrik har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat HANDELSBOLAGET TWIN SEVEN, CEDERBERG O CO . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Sven Fredrik några fordon?
Är Sven Fredrik gift?
Sven Fredrik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sven Fredrik?
Det telefonnummer som finns registrerat för Sven Fredrik är 070-5189604.
Vilket stjärntecken har Sven Fredrik?
Sven Fredrik har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Sven Fredrik folkbokförd?
Sven Fredrik Cederberg är folkbokförd i Burlöv kommun.
Vilket län tillhör Sven Fredrik?
Sven Fredrik Cederberg tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Sven Fredrik?
Sven Fredrik Cederberg tillhör Burlövs församling.