7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Svante Axel Pekkari

Årsinkomst: Kolla Svantes lön anonymt

Personnummer: 19470124- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 79 år

Födelsedag: 24 januari 1947

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 juni

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Svante Axel Pekkari

Förnamn: Svante Axel

Tilltalsnamn: Svante

Efternamn: Pekkari

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2002-09-23

Gatuadress: Parakka 4808

Postnummer: 985 91

Postort: Vittangi

Distrikt: Vittangi

Församling: Vittangi församling (258402)

Kommun: Kiruna (2584)

Län: Norrbotten (25)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Svante

Svante Pekkari är en 79 årig man och bosatt på Parakka 4808 i Vittangi. Hans bostad är en villa på 100 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 september 2002 och har sammanlagt bott där i 23 år och 295 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Svante

Informationen om Svante kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Svante Pekkari?

Vad tjänar Svante?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Svantes
Kreditstatus?

Nyfiken på Svantes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Parakka 4808

Latitud: 67.507413   |   Longitud: 21.612892

Registrerat på adressen


Parakka 4808
985 91 Vittangi

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Svante kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Svante hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Svantes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 100 kvm

Byggår: 1991

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Svante har inga bolagsengagemang


Mer om Svante


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

79 år (och 172 dagar)

Födelsedag

24 januari (en söndag om 193 dagar)

Födelsedatum

1947-01-24 (en fredag för 29 027 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 193 dagar (en söndag)

Svante Pekkari är en 79 årig man och bosatt på Parakka 4808 i Vittangi. Hans bostad är en villa på 100 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 september 2002 och har sammanlagt bott där i 23 år och 295 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Svantes bostadsområde, på postnummer 985 91, är 353 019 kr per år och 3,15 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kiruna där Svantes ingår. Svantes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.

Förutom Svante bor också Anne-Maria Pekkari på adressen. Där har hon bott i 23 år och 295 dagar sedan hon först registrerades där den 23 september 2002. Svante är gift med Anne-Maria Pekkari .

Svantes nästa födelsedag är om 193 dagar då han fyller 80 år. Hans namnsdag är om 330 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 193 dagar (en söndag).

Namnet Svante är 'Svensk kortform av ett vendiskt namn vars förled har bet. ’helig’'.

Svante har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Svante i Sverige Svante Andersson i Vara, Svante Ernman Thunberg i Stockholm och Svante Lackemo i Norrahammar.

Informationen om Svante kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Svante Pekkari