7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Cornelis Hendrikus Napjus
Årsinkomst: Kolla Cornelis Hendrikus lön anonymt
Personnummer: 19470210-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 10 februari 1947
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Cornelis Hendrikus Napjus
Förnamn: Cornelis Hendrikus
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Napjus
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1999-01-01
Gatuadress: Gassljunga Norra Nyhem
Postnummer: 314 92
Postort: Långaryd
Församling: Långaryds församling (131504)
Kommun: Hylte (1315)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Cornelis Hendrikus Napjus är en man på 79 år som bor på Gassljunga Norra Nyhem i Långaryd. bostad är ett lantbruk på 90 kvm . Där har han bott i 27 år och 173 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 1999. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gassljunga Norra Nyhem
Registrerat på adressen
314 92 Långaryd
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Cornelis Hendrikus kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Cornelis Hendrikus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Cornelis Hendrikus bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 90 kvm
Byggår: 1911
Bolagsengagemang | 0 st
Cornelis Hendrikus har inga bolagsengagemang
Mer om Cornelis Hendrikus
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 133 dagar)
Födelsedag
10 februari (en onsdag om 232 dagar)
Födelsedatum
1947-02-10 (en måndag för 28 988 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 232 dagar (en onsdag)
Cornelis Hendrikus Napjus är en man på 79 år som bor på Gassljunga Norra Nyhem i Långaryd. bostad är ett lantbruk på 90 kvm . Där har han bott i 27 år och 173 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 1999. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Cornelis Hendrikus postnummer, 314 92, är medelinkomsten 365 525 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,79 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Cornelis Hendrikus och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hylte där Cornelis Hendrikus ingår. Cornelis Hendrikus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.
Cornelis Hendrikus bor tillsammans med Louise Johanna Maria Napjus. Hon är en 77 årig kvinna som flyttade in den 1 januari 1999 och har bott där totalt 27 år och 173 dagar. Han är gift med Louise Johanna Maria Napjus .
På Cornelis Hendrikus nästa födelsedag fyller han 80 år. Den inträffar om 232 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 232 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Cornelis Hendrikus har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Cornelis Hendrikus i Sverige Cornelis Jonsson Endl i Saltsjö-Boo, Hendrikus Pierlo i Kvicksund och Hendrikus Schilderman i Dals Långed.
Informationen om Cornelis Hendrikus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Cornelis Hendrikus Napjus
Var bor Cornelis Hendrikus?
Hur gammal är Cornelis Hendrikus?
Cornelis Hendrikus Napjus är 79 år gammal och föddes den 10 februari 1947. Han fyller 80 år den 10 februari.
Har Cornelis Hendrikus några bolagsengagemang?
Cornelis Hendrikus har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Cornelis Hendrikus några fordon?
Är Cornelis Hendrikus gift?
Cornelis Hendrikus är gift med Louise Johanna Maria Napjus.
Vilket telefonnummer har Cornelis Hendrikus?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Cornelis Hendrikus.
Vilket stjärntecken har Cornelis Hendrikus?
Cornelis Hendrikus har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Cornelis Hendrikus folkbokförd?
Cornelis Hendrikus Napjus är folkbokförd i Hylte kommun.
Vilket län tillhör Cornelis Hendrikus?
Cornelis Hendrikus Napjus tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Cornelis Hendrikus?
Cornelis Hendrikus Napjus tillhör Långaryds församling.