7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Göran Axel Bernhard Samuelsson
Årsinkomst: Kolla Göran Axel Bernhards lön anonymt
Personnummer: 19470330-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 30 mars 1947
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 23 april
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Göran Axel Bernhard Samuelsson
Förnamn: Göran Axel Bernhard
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Samuelsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2011-06-01
Gatuadress: Toftasjövägen 221
Postnummer: 352 72
Postort: Växjö
Distrikt: Gårdsby
Församling: Gårdsby församling (078020)
Kommun: Växjö (0780)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Göran Axel Bernhard Samuelsson är en man på 79 år som bor på Toftasjövägen 221 i Växjö. bostad är en lägenhet på 87 kvm . Där har han bott i 15 år och 30 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Toftasjövägen 221
Registrerat på adressen
352 72 Växjö
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Göran Axel Bernhard kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Göran Axel Bernhard hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Göran Axel Bernhards bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 87 kvm
Byggår: 1989
Bolagsengagemang | 0 st
Göran Axel Bernhard har inga bolagsengagemang
Mer om Göran Axel Bernhard
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 93 dagar)
Födelsedag
30 mars (en tisdag om 272 dagar)
Födelsedatum
1947-03-30 (en söndag för 28 948 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 272 dagar (en tisdag)
Göran Axel Bernhard Samuelsson är en man på 79 år som bor på Toftasjövägen 221 i Växjö. bostad är en lägenhet på 87 kvm . Där har han bott i 15 år och 30 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Göran Axel Bernhards postnummer, 352 72, är medelinkomsten 451 366 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,71 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Göran Axel Bernhard och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Växjö där Göran Axel Bernhard ingår. Göran Axel Bernhards lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 167.
Göran Axel Bernhard bor tillsammans med Yvonne Samuelsson. Hon är en 78 årig kvinna som flyttade in den 1 juni 2011 och har bott där totalt 15 år och 30 dagar. Han är gift med Yvonne Samuelsson .
På Göran Axel Bernhards nästa födelsedag fyller han 80 år. Den inträffar om 272 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 272 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 296 dagar.
Namnet Göran är 'Yngre form av Örjan'.
Göran Axel Bernhard har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Göran Axel Bernhard i Sverige Axel Berggren i Stockholm, Bernhard Andreasson i Lindome och Göran Lindström i Vessigebro.
Informationen om Göran Axel Bernhard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Göran Axel Bernhard Samuelsson
Var bor Göran Axel Bernhard?
Hur gammal är Göran Axel Bernhard?
Göran Axel Bernhard Samuelsson är 79 år gammal och föddes den 30 mars 1947. Han fyller 80 år den 30 mars.
Har Göran Axel Bernhard några bolagsengagemang?
Göran Axel Bernhard har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Göran Axel Bernhard några fordon?
Är Göran Axel Bernhard gift?
Göran Axel Bernhard är gift med Yvonne Samuelsson.
Vilket telefonnummer har Göran Axel Bernhard?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Göran Axel Bernhard.
Vilket stjärntecken har Göran Axel Bernhard?
Göran Axel Bernhard har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Göran Axel Bernhard folkbokförd?
Göran Axel Bernhard Samuelsson är folkbokförd i Växjö kommun.
Vilket län tillhör Göran Axel Bernhard?
Göran Axel Bernhard Samuelsson tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Göran Axel Bernhard?
Göran Axel Bernhard Samuelsson tillhör Gårdsby församling.