7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Oddvar Ingemoen

Oddvar registrerades som avliden 2026-01.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19470427- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 27 april 1947

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Oddvar Ingemoen

Förnamn: Oddvar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ingemoen

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2001-04-03

Gatuadress: Åkerstigen 7 A lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 524 33

Postort: Herrljunga

Distrikt: Herrljunga

Församling: Herrljungabygdens församling (146606)

Kommun: Herrljunga (1466)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Oddvar Ingemoen är 79 år gammal och bor på Åkerstigen 7 A lgh 1102 i Herrljunga. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 66 kvm . Där har han bott i 25 år och 80 dagar sedan han flyttade in den 3 april 2001. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Oddvar Ingemoen?

Vad tjänar Oddvar?

Karta & vägbeskrivning till Åkerstigen 7 A lgh 1102

Latitud: 58.080635   |   Longitud: 13.013548

Registrerat på adressen


Åkerstigen 7 A lgh 1102
524 33 Herrljunga

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Oddvar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Oddvar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Oddvars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 66 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Oddvar har inga bolagsengagemang


Mer om Oddvar


Födelsedatum

1947-04-27

Oddvar Ingemoen registrerades som avliden 2026-01. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Oddvar Ingemoen är 79 år gammal och bor på Åkerstigen 7 A lgh 1102 i Herrljunga. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 66 kvm . Där har han bott i 25 år och 80 dagar sedan han flyttade in den 3 april 2001. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 524 33, som är Oddvars bostadsområde, är medelinkomsten 315 006 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,22 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Herrljunga där Oddvars ingår.

Oddvar bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Oddvar är inte gift.

Oddvar har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 193 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 309 dagar då han fyller 80 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 309 dagar (en tisdag).

Oddvar har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Oddvar i Sverige Oddvar Fossum i Vattholma, Oddvar Mauset i Kumla och Oddvar Pedersen i Koppom.

Informationen om Oddvar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Oddvar Ingemoen