7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Karl-Fredrik Lindgren

Årsinkomst: Kolla Karl-Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19470503- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 79 år

Födelsedag: 3 maj 1947

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Karl-Fredrik Lindgren

Förnamn: Karl-Fredrik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Lindgren

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-07-15

Gatuadress: Viborgsgatan 10 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 593 35

Postort: Västervik

Distrikt: Västervik

Församling: Västerviks församling (088301)

Kommun: Västervik (0883)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Karl-Fredrik Lindgren är en 79 årig man och bosatt på Viborgsgatan 10 lgh 1002 i Västervik. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 juli 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 348 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl-Fredrik Lindgren?

Vad tjänar Karl-Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl-Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl-Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Viborgsgatan 10 lgh 1002

Latitud: 57.760416   |   Longitud: 16.630160

Registrerat på adressen


Viborgsgatan 10 lgh 1002
593 35 Västervik

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-07-23 (5 år) Ägare Karl-Fredrik Lindgren Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-07-23 (5 år) Karl-Fredrik Lindgren Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl-Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl-Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl-Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 73 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
KL:s Borrservice Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Karl-Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

79 år (och 56 dagar)

Födelsedag

03 maj (en måndag om 309 dagar)

Födelsedatum

1947-05-03 (en lördag för 28 911 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 309 dagar (en måndag)

Karl-Fredrik Lindgren är en 79 årig man och bosatt på Viborgsgatan 10 lgh 1002 i Västervik. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 juli 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 348 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Karl-Fredriks bostadsområde, på postnummer 593 35, är 333 774 kr per år och 4,66 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Västervik där Karl-Fredriks ingår. Karl-Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Förutom Karl-Fredrik bor också Monica Elisabeth Andersson på adressen. Där har hon bott i 9 år och 184 dagar sedan hon först registrerades där den 26 december 2016. På adressen finns också en hund registrerad som Karl-Fredrik är ägare till. Karl-Fredrik är inte gift.

Karl-Fredriks nästa födelsedag är om 309 dagar då han fyller 80 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 309 dagar (en måndag).

Karl-Fredrik har 1 bolagsengagemang ( KL:s Borrservice ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl-Fredrik i Sverige Karl-Fredrik Granlund i Malmö, Karl-Fredrik Ansarfwe i Visby och Karl-Fredrik Sergård i Partille.

Informationen om Karl-Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl-Fredrik Lindgren