7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Jan-Ivar Andersson

Årsinkomst: Kolla Jan-Ivars lön anonymt

Personnummer: 19470514- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 79 år

Födelsedag: 14 maj 1947

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Jan-Ivar Andersson

Förnamn: Jan-Ivar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1977-11-08

Gatuadress: Oxelbärsgatan 31

Postnummer: 583 71

Postort: Vikingstad

Distrikt: Vikingstad

Församling: Vikingstads församling (058018)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jan-Ivar Andersson är en 79 årig man och bosatt på Oxelbärsgatan 31 i Vikingstad. Hans bostad är ett kedjehus på 149 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 november 1977 och har sammanlagt bott där i 48 år och 238 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan-Ivar Andersson?

Vad tjänar Jan-Ivar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jan-Ivars
Kreditstatus?

Nyfiken på Jan-Ivars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Oxelbärsgatan 31

Latitud: 58.386455   |   Longitud: 15.418636

Registrerat på adressen


Oxelbärsgatan 31
583 71 Vikingstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan-Ivar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan-Ivar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jan-Ivars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 149 kvm

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan-Ivar har inga bolagsengagemang


Mer om Jan-Ivar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

79 år (och 51 dagar)

Födelsedag

14 maj (en fredag om 314 dagar)

Födelsedatum

1947-05-14 (en onsdag för 28 906 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 314 dagar (en fredag)

Jan-Ivar Andersson är en 79 årig man och bosatt på Oxelbärsgatan 31 i Vikingstad. Hans bostad är ett kedjehus på 149 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 november 1977 och har sammanlagt bott där i 48 år och 238 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jan-Ivars bostadsområde, på postnummer 583 71, är 483 276 kr per år och 0,84 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Jan-Ivars ingår. Jan-Ivars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 156.

Förutom Jan-Ivar bor också Siv Ingegerd Margareta Andersson på adressen. Där har hon bott i 48 år och 238 dagar sedan hon först registrerades där den 8 november 1977. Jan-Ivar är gift med Siv Ingegerd Margareta Andersson .

Jan-Ivars nästa födelsedag är om 314 dagar då han fyller 80 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 314 dagar (en fredag).

Jan-Ivar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan-Ivar i Sverige Jan-Ivar Vingstedt i Hallsberg, Jan-Ivar Olsson i Åsele och Jan-Ivar Jonsson i Västerås.

Informationen om Jan-Ivar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan-Ivar Andersson