7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Leif Bengt Bertil Svensson

Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt

Personnummer: 19470531- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 79 år

Födelsedag: 31 maj 1947

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Leif Bengt Bertil Svensson

Förnamn: Leif Bengt Bertil

Tilltalsnamn: Leif

Efternamn: Svensson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1996-03-01

Gatuadress: Habo Kyrkby Kvarnen 1

Postnummer: 566 91

Postort: Habo

Församling: Habo församling (064301)

Kommun: Habo (0643)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leif

Leif Svensson är 79 år och bosatt på Habo Kyrkby Kvarnen 1 i Habo. Han bor i en villa på 248 kvm . Där har han bott i 30 år och 138 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Leif

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Svensson?

Vad tjänar Leif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Leifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Habo Kyrkby Kvarnen 1

Latitud: 57.883684   |   Longitud: 14.026798

Registrerat på adressen


Habo Kyrkby Kvarnen 1
566 91 Habo

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
CHIHUAHUA,LÅNGHÅRIG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-08-26 (8 år) Ägare Kristofer Svensson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-08-26 (8 år) Kristofer Svensson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 248 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Leif Svensson Golv o. renovering Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0
L. Svensson Fastighets Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2025 0 −0

Mer om Leif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

79 år (och 47 dagar)

Födelsedag

31 maj (en måndag om 318 dagar)

Födelsedatum

1947-05-31 (en lördag för 28 902 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 318 dagar (en måndag)

Leif Svensson är 79 år och bosatt på Habo Kyrkby Kvarnen 1 i Habo. Han bor i en villa på 248 kvm . Där har han bott i 30 år och 138 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 566 91, är medelinkomsten 383 588 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,41 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Habo där Leif ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.

Leif bor tillsammans med Kristofer Svensson. Han har bott på Habo Kyrkby Kvarnen 1 i totalt 6 år och 265 dagar sedan han först registrerades på adressen den 25 oktober 2019. Det finns även en hund på Leifs adress som han inte är ägare till. Han är inte gift.

Leif fyller 80 år om 318 dagar och har namnsdag om 348 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 318 dagar (en måndag).

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif har 2 bolagsengagemang ( Leif Svensson Golv o. renovering och L. Svensson Fastighets Aktiebolag ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Svensson