7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-21

Kerstin Annita Larsson

Årsinkomst: Kolla Annitas lön anonymt

Personnummer: 19470609- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 79 år

Födelsedag: 9 juni 1947

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 24 juli

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Kerstin Annita Larsson

Förnamn: Kerstin Annita

Tilltalsnamn: Annita

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-08-22

Gatuadress: Norrviken 103

Postnummer: 862 96

Postort: Njurunda

Församling: Njurunda församling (228110)

Kommun: Sundsvall (2281)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Annita

Annita Larsson är en kvinna på 79 år som bor på Norrviken 103 i Njurunda. Annitas bostad är en villa på 73 kvm . Där har hon bott i 17 år och 333 dagar sedan hon flyttade in den 22 augusti 2008. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Annita

Informationen om Annita kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Annita Larsson?

Vad tjänar Annita?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Annitas
Kreditstatus?

Nyfiken på Annitas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norrviken 103

Latitud: 62.233055   |   Longitud: 17.561732

Registrerat på adressen


Norrviken 103
862 96 Njurunda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Annita kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Annita hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Annitas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 73 kvm

Byggår: 1996

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Annita har inga bolagsengagemang


Mer om Annita


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

79 år (och 42 dagar)

Födelsedag

09 juni (en onsdag om 323 dagar)

Födelsedatum

1947-06-09 (en måndag för 28 897 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 323 dagar (en onsdag)

Annita Larsson är en kvinna på 79 år som bor på Norrviken 103 i Njurunda. Annitas bostad är en villa på 73 kvm . Där har hon bott i 17 år och 333 dagar sedan hon flyttade in den 22 augusti 2008. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Annitas postnummer, 862 96, är medelinkomsten 448 927 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,08 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Annita och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Annita ingår. Annitas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 173.

Annita bor tillsammans med Jan Olof Larsson. Han är en 77 årig man som flyttade in den 22 augusti 2008 och har bott där totalt 17 år och 333 dagar. Hon är gift med Jan Olof Larsson .

På Annitas nästa födelsedag fyller hon 80 år. Den inträffar om 323 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 323 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 3 dagar.

Namnet Kerstin är 'Svensk form av Kristina'.

Annita har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Annita i Sverige Annita Johansson i Katrineholm, Annita Schulz i Vännäs och Annita Bloomengarde i Svedala.

Informationen om Annita kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Annita Larsson