7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Roland Karl Gustav Heimer

Årsinkomst: Kolla Rolands lön anonymt

Personnummer: 19470623- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 78 år

Födelsedag: 23 juni 1947

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 augusti

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Roland Karl Gustav Heimer

Förnamn: Roland Karl Gustav

Tilltalsnamn: Roland

Efternamn: Heimer

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1947-06-23

Gatuadress: Södra Ringvägen 48 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 522 30

Postort: Tidaholm

Församling: Tidaholms församling (149801)

Kommun: Tidaholm (1498)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roland

Roland Heimer är en 78 årig man och bosatt på Södra Ringvägen 48 lgh 1002 i Tidaholm. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 juni 1947 och har sammanlagt bott där i 78 år och 361 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roland

Informationen om Roland kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roland Heimer?

Vad tjänar Roland?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rolands
Kreditstatus?

Nyfiken på Rolands Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Södra Ringvägen 48 lgh 1002

Latitud: 58.172928   |   Longitud: 13.952205

Registrerat på adressen


Södra Ringvägen 48 lgh 1002
522 30 Tidaholm

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Heimer, Roland Status Aktiv
Ansvarig Roland Karl Gustav Heimer (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Roland Karl Gustav Heimer (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roland kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roland hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rolands bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 85 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Heimer, Roland Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Roland


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

78 år (och 361 dagar)

Födelsedag

23 juni (en tisdag om 4 dagar)

Födelsedatum

1947-06-23 (en måndag för 28 851 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 1 år och 4 dagar (en onsdag)

Roland Heimer är en 78 årig man och bosatt på Södra Ringvägen 48 lgh 1002 i Tidaholm. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 juni 1947 och har sammanlagt bott där i 78 år och 361 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rolands bostadsområde, på postnummer 522 30, är 336 376 kr per år och 5,45 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Tidaholm där Rolands ingår. Rolands lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Förutom Roland bor också Lena Monica Heimer på adressen. Där har hon bott i 52 år och 191 dagar sedan hon först registrerades där den 10 december 1973. Roland är gift med Lena Monica Heimer .

Rolands nästa födelsedag är om 4 dagar då han fyller 79 år. Hans namnsdag är om 51 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 4 dagar (en onsdag).

Namnet Roland är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’land’'.

Roland har 1 bolagsengagemang ( Heimer, Roland ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roland i Sverige Roland Jensen i Örebro, Roland Nilsson i Göteborg och Roland Jansson i Björklinge.

Informationen om Roland kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roland Heimer