7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Gun Ingrid Agnvall
Årsinkomst: Kolla Gun Ingrids lön anonymt
Personnummer: 19470710-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 10 juli 1947
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 1 juni
Stjärntecken: Kräftan
Telefon: 076-8129464
Namnregistrering
Personnamn: Gun Ingrid Agnvall
Förnamn: Gun Ingrid
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Agnvall
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2017-02-15
Gatuadress: Bersågränd 96 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 121 31
Postort: Enskededalen
Distrikt: Enskede
Församling: Enskede-Årsta församling (018034)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Gun Ingrid Agnvall är en kvinna på 79 år som bor på Bersågränd 96 lgh 1102 i Enskededalen. bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har hon bott i 9 år och 163 dagar sedan hon flyttade in den 15 februari 2017. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bersågränd 96 lgh 1102
Registrerat på adressen
121 31 Enskededalen
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Gun Ingrid kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Gun Ingrid hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Gun Ingrids bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 60 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1981
Bolagsengagemang | 0 st
Gun Ingrid har inga bolagsengagemang
Mer om Gun Ingrid
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 18 dagar)
Födelsedag
10 juli (en lördag om 347 dagar)
Födelsedatum
1947-07-10 (en torsdag för 28 873 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 347 dagar (en lördag)
Gun Ingrid Agnvall är en kvinna på 79 år som bor på Bersågränd 96 lgh 1102 i Enskededalen. bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har hon bott i 9 år och 163 dagar sedan hon flyttade in den 15 februari 2017. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Gun Ingrids postnummer, 121 31, är medelinkomsten 373 257 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,12 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Gun Ingrid och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Gun Ingrid ingår. Gun Ingrids lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 66.
Gun Ingrid bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
På Gun Ingrids nästa födelsedag fyller hon 80 år. Den inträffar om 347 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 347 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 308 dagar.
Namnet Gun är 'Nordiskt namn med bet. ’strid’; även kortform av Gunborg, Gunhild och Gunvor'.
Gun Ingrid har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gun Ingrid i Sverige Gun Bonell i Alingsås, Ingrid Eronn i Knivsta och Gun Torstensson i Jämjö.
Informationen om Gun Ingrid kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
076-8129464
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046768129464 +46768129464 +4676-8129464 +4676-812 94 64 0768129464 076-8129464 076-812 94 64 076 812 94 64 076 8129464
Vanliga frågor om Gun Ingrid Agnvall
Var bor Gun Ingrid?
Hur gammal är Gun Ingrid?
Gun Ingrid Agnvall är 79 år gammal och föddes den 10 juli 1947. Hon fyller 80 år den 10 juli.
Har Gun Ingrid några bolagsengagemang?
Gun Ingrid har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Gun Ingrid några fordon?
Är Gun Ingrid gift?
Gun Ingrid är inte gift.
Vilket telefonnummer har Gun Ingrid?
Det telefonnummer som finns registrerat för Gun Ingrid är 076-8129464.
Vilket stjärntecken har Gun Ingrid?
Gun Ingrid har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Gun Ingrid folkbokförd?
Gun Ingrid Agnvall är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Gun Ingrid?
Gun Ingrid Agnvall tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Gun Ingrid?
Gun Ingrid Agnvall tillhör Enskede-Årsta församling.