7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-30
Fetije Emin
Årsinkomst: Kolla Fetijes lön anonymt
Personnummer: 19470716-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 16 juli 1947
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Fetije Emin
Förnamn: Fetije
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Emin
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-11-15
Gatuadress: Körkarlens gata 8 lgh 1305
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 5 från vänster
Postnummer: 422 48
Postort: Hisings Backa
Distrikt: Bäckebol
Församling: Backa församling (148020)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Fetije Emin är en 79 årig kvinna bosatt i Göteborg kommun. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 7 år och 257 dagar sedan 15 november 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Körkarlens gata 8 lgh 1305
Registrerat på adressen
422 48 Hisings Backa
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Fetije kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Fetije hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Fetijes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 65 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1971
Bolagsengagemang | 0 st
Fetije har inga bolagsengagemang
Mer om Fetije
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 14 dagar)
Födelsedag
16 juli (en fredag om 351 dagar)
Födelsedatum
1947-07-16 (en onsdag för 28 869 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 351 dagar (en fredag)
Fetije Emin är en 79 årig kvinna bosatt i Göteborg kommun. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 7 år och 257 dagar sedan 15 november 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Fetijes bostadsområde, på postnummer 422 48, har 2,38 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 328 397 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Fetijes ingår. Fetijes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 257.
Fetije bor tillsammans med en 87 årig man vid namn Kemal Emin. Han registrerades på adressen den 15 november 2018, och har bott där totalt 7 år och 257 dagar. Hon är gift med Kemal Emin .
Vill du fira Fetijes födelsedag ska du gratulera henne om 351 dagar då hon fyller 80 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 155 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 351 dagar (en fredag).
Fetije har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Fetije i Sverige det senaste kvartalet är Fetije Jashari i Malmö, Fetije Avdyli i Tvååker och Fetije Beka i Hässelby.
Informationen om Fetije kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Fetije Emin
Var bor Fetije?
Hur gammal är Fetije?
Fetije Emin är 79 år gammal och föddes den 16 juli 1947. Hon fyller 80 år den 16 juli.
Har Fetije några bolagsengagemang?
Fetije har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Fetije några fordon?
Är Fetije gift?
Fetije är gift med Kemal Emin.
Vilket telefonnummer har Fetije?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Fetije.
Vilket stjärntecken har Fetije?
Fetije har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Fetije folkbokförd?
Fetije Emin är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Fetije?
Fetije Emin tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Fetije?
Fetije Emin tillhör Backa församling.