7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Elvy Margareta Jakobsson
Årsinkomst: Kolla Elvy Margaretas lön anonymt
Personnummer: 19470720-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 20 juli 1947
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 20 juli
Stjärntecken: Kräftan
Telefon: 070-3731830
Namnregistrering
Personnamn: Elvy Margareta Jakobsson
Förnamn: Elvy Margareta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jakobsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Kvarngärdesvägen 26
Postnummer: 770 12
Postort: Sunnansjö
Församling: Gränge-Säfsnäs församling (208503)
Kommun: Ludvika (2085)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Elvy Margareta Jakobsson är en kvinna på 79 år som bor på Kvarngärdesvägen 26 i Sunnansjö. bostad är en villa på 94 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kvarngärdesvägen 26
Registrerat på adressen
770 12 Sunnansjö
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Elvy Margareta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Elvy Margareta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Elvy Margaretas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 94 kvm
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 0 st
Elvy Margareta har inga bolagsengagemang
Mer om Elvy Margareta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 9 dagar)
Födelsedag
20 juli (en tisdag om 356 dagar)
Födelsedatum
1947-07-20 (en söndag för 28 864 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 356 dagar (en tisdag)
Elvy Margareta Jakobsson är en kvinna på 79 år som bor på Kvarngärdesvägen 26 i Sunnansjö. bostad är en villa på 94 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Elvy Margaretas postnummer, 770 12, är medelinkomsten 391 029 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,15 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Elvy Margareta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ludvika där Elvy Margareta ingår. Elvy Margaretas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.
Elvy Margareta bor tillsammans med Lars Anders Jakobsson. Han är en 81 årig man. Hon är gift med Lars Anders Jakobsson .
På Elvy Margaretas nästa födelsedag fyller hon 80 år. Den inträffar om 356 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 356 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 356 dagar.
Namnet Margareta är 'Grekiskt namn (Margari´ta), bildat av ett persiskt ord med bet. ’pärla’'.
Elvy Margareta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elvy Margareta i Sverige Elvy Henningsson i Kristdala, Margareta Grääs i Kalmar och Margareta Porseryd i Sollerön.
Informationen om Elvy Margareta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-3731830
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046703731830 +46703731830 +4670-3731830 +4670-373 18 30 0703731830 070-3731830 070-373 18 30 070 373 18 30 070 3731830
Vanliga frågor om Elvy Margareta Jakobsson
Var bor Elvy Margareta?
Hur gammal är Elvy Margareta?
Elvy Margareta Jakobsson är 79 år gammal och föddes den 20 juli 1947. Hon fyller 80 år den 20 juli.
Har Elvy Margareta några bolagsengagemang?
Elvy Margareta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Elvy Margareta några fordon?
Är Elvy Margareta gift?
Elvy Margareta är gift med Lars Anders Jakobsson.
Vilket telefonnummer har Elvy Margareta?
Det telefonnummer som finns registrerat för Elvy Margareta är 070-3731830.
Vilket stjärntecken har Elvy Margareta?
Elvy Margareta har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Elvy Margareta folkbokförd?
Elvy Margareta Jakobsson är folkbokförd i Ludvika kommun.
Vilket län tillhör Elvy Margareta?
Elvy Margareta Jakobsson tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Elvy Margareta?
Elvy Margareta Jakobsson tillhör Gränge-Säfsnäs församling.