7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Leif Arne Kenneth Olsson

Leif Arne Kenneth registrerades som avliden 2026-01-11.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19470804- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 4 augusti 1947

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Leif Arne Kenneth Olsson

Förnamn: Leif Arne Kenneth

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Olsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1974-04-30

Gatuadress: Koristgatan 26 lgh 1402

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 215 84

Postort: Malmö

Distrikt: Kulladal

Församling: Hyllie församling (128016)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Leif Arne Kenneth Olsson är en 78 årig man och bosatt på Koristgatan 26 lgh 1402 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 april 1974 och har sammanlagt bott där i 52 år och 54 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Arne Kenneth Olsson?

Vad tjänar Leif Arne Kenneth?

Karta & vägbeskrivning till Koristgatan 26 lgh 1402

Latitud: 55.557500   |   Longitud: 12.988484

Registrerat på adressen


Koristgatan 26 lgh 1402
215 84 Malmö

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif Arne Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif Arne Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leif Arne Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 65 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leif Arne Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Leif Arne Kenneth


Födelsedatum

1947-08-04

Leif Arne Kenneth Olsson registrerades som avliden 2026-01-11. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Leif Arne Kenneth Olsson är en 78 årig man och bosatt på Koristgatan 26 lgh 1402 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 april 1974 och har sammanlagt bott där i 52 år och 54 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Leif Arne Kenneths bostadsområde, på postnummer 215 84, är 318 282 kr per år och 4,20 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Leif Arne Kenneths ingår.

Leif Arne Kenneth bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Leif Arne Kenneth är inte gift.

Leif Arne Kenneths nästa födelsedag är om 42 dagar då han fyller 79 år. Hans namnsdag är om 7 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 42 dagar (en onsdag).

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif Arne Kenneth har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif Arne Kenneth i Sverige Arne Sparr i Jönköping, Kenneth Eriksson i Strängnäs och Leif Torén i Anderstorp.

Informationen om Leif Arne Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Arne Kenneth Olsson