7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-27

Henni Anita Olsson

Årsinkomst: Kolla Hennis lön anonymt

Personnummer: 19470823- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 78 år

Födelsedag: 23 augusti 1947

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 9 september

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Henni Anita Olsson

Förnamn: Henni Anita

Tilltalsnamn: Henni

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1984-01-03

Gatuadress: Arkelstorp 2225 B

Postnummer: 281 97

Postort: Ballingslöv

Församling: Hässleholms församling (129301)

Kommun: Hässleholm (1293)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Henni

Henni Olsson är en 78 årig kvinna och bosatt på Arkelstorp 2225 B i Ballingslöv. Hennes bostad är en villa på 221 kvm . Hon flyttade in på adressen den 3 januari 1984 och har sammanlagt bott där i 42 år och 205 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Henni

Informationen om Henni kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Henni Olsson?

Vad tjänar Henni?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hennis
Kreditstatus?

Nyfiken på Hennis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Arkelstorp 2225 B

Latitud: 56.203165   |   Longitud: 13.841128

Registrerat på adressen


Arkelstorp 2225 B
281 97 Ballingslöv

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Olsson, Mikael Status Aktiv
Ansvarig Nils Mikael Olsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Nils Mikael Olsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
ROTTWEILER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2009-06-06 (17 år) Ägare Mikael Olsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2009-06-06 (17 år) Mikael Olsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Henni kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Henni hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hennis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 221 kvm

Byggår: 1989

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Ballingslövs Sågverk Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 10,5 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 10,5 0

Mer om Henni


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

78 år (och 338 dagar)

Födelsedag

23 augusti (en söndag om 27 dagar)

Födelsedatum

1947-08-23 (en lördag för 28 828 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 1 år och 27 dagar (en måndag)

Henni Olsson är en 78 årig kvinna och bosatt på Arkelstorp 2225 B i Ballingslöv. Hennes bostad är en villa på 221 kvm . Hon flyttade in på adressen den 3 januari 1984 och har sammanlagt bott där i 42 år och 205 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Hennis bostadsområde, på postnummer 281 97, är 328 419 kr per år och 7,91 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Hennis ingår. Hennis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 69.

Förutom Henni bor också Mikael Olsson på adressen. Där har han bott i 76 år och 348 dagar sedan han först registrerades där den 13 augusti 1949. På adressen finns också en hund registrerad som Henni inte är ägare till. Henni är gift med Mikael Olsson .

Hennis nästa födelsedag är om 27 dagar då hon fyller 79 år. Hennes namnsdag är om 44 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 1 år och 27 dagar (en måndag).

Namnet Anita är 'Spanskt namn, diminutiv av Anna'.

Henni har 1 bolagsengagemang ( Ballingslövs Sågverk Aktiebolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henni i Sverige Henni Ali i Järfälla, Henni Svensson i Malmö och Henni Hellström i Västerås.

Informationen om Henni kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Henni Olsson