7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Jan Tommy Lärk

Årsinkomst: Kolla Tommys lön anonymt

Personnummer: 19470928- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 78 år

Födelsedag: 28 september 1947

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 december

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Jan Tommy Lärk

Förnamn: Jan Tommy

Tilltalsnamn: Tommy

Efternamn: Lärk

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-12-15

Gatuadress: Jonas Wenströms gata 1

Postnummer: 724 66

Postort: Västerås

Distrikt: Lundby

Församling: Västerås Lundby församling (198002)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Tommy

Tommy Lärk är 78 år gammal och bor på Jonas Wenströms gata 1 i Västerås. Hans bostad är ett kedjehus på 84 kvm . Där har han bott i 2 år och 193 dagar sedan han flyttade in den 15 december 2023. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Tommy

Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Tommy Lärk?

Vad tjänar Tommy?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Tommys
Kreditstatus?

Nyfiken på Tommys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Jonas Wenströms gata 1

Latitud: 59.599770   |   Longitud: 16.512574

Registrerat på adressen


Jonas Wenströms gata 1
724 66 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
JACK RUSSELL TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Christina Lärk Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se Christina Lärk Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Tommy kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Tommy hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Tommys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 84 kvm

Byggår: 1955

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Arosea Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant, Delgivningsbar person Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,1 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant, Delgivningsbar person 0 2024 1,1 0

Mer om Tommy


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

78 år (och 271 dagar)

Födelsedag

28 september (en måndag om 94 dagar)

Födelsedatum

1947-09-28 (en söndag för 28 761 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 1 år och 94 dagar (en tisdag)

Tommy Lärk är 78 år gammal och bor på Jonas Wenströms gata 1 i Västerås. Hans bostad är ett kedjehus på 84 kvm . Där har han bott i 2 år och 193 dagar sedan han flyttade in den 15 december 2023. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 724 66, som är Tommys bostadsområde, är medelinkomsten 304 640 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,08 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Tommys ingår. Tommys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 241.

Tommy delar bostaden med Christina Lärk, en 78 årig kvinna. Hon flyttade in den 15 december 2023 och har bott där totalt 2 år och 193 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Tommy inte är ägare till. Tommy är gift med Christina Lärk .

Tommy har namnsdag om 178 dagar och nästa födelsedag inträffar om 94 dagar då han fyller 79 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 94 dagar (en tisdag).

Tommy har 1 bolagsengagemang ( Arosea Aktiebolag ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Tommy i Sverige Tommy Myllymäki i Stockholm, Tommy Körberg i Stockholm och Tommy Davidsson i Söderköping.

Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Tommy Lärk