7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Leif Erik Johansson

Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt

Personnummer: 19471003- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 78 år

Födelsedag: 3 oktober 1947

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Leif Erik Johansson

Förnamn: Leif Erik

Tilltalsnamn: Leif

Efternamn: Johansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-12-01

Gatuadress: Ovanvägen 4

Postnummer: 266 54

Postort: Vejbystrand

Församling: Barkåkra församling (129209)

Kommun: Ängelholm (1292)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leif

Leif Johansson är en 78 årig man och bosatt på Ovanvägen 4 i Vejbystrand. Hans bostad är en villa på 145 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 216 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Leif

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Johansson?

Vad tjänar Leif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Leifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ovanvägen 4

Latitud: 56.300486   |   Longitud: 12.784830

Registrerat på adressen


Ovanvägen 4
266 54 Vejbystrand

Företag på adressen | 3 st



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
COCKERPOO Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2021-06-19 (5 år) Ägare Anna Kylesten Johansson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2021-06-19 (5 år) Anna Kylesten Johansson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 145 kvm

Byggår: 1953

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Johansson, Leif Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0
Bra Mäklare på Bjäre AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0 0

Mer om Leif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

78 år (och 275 dagar)

Födelsedag

03 oktober (en lördag om 90 dagar)

Födelsedatum

1947-10-03 (en fredag för 28 765 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 1 år och 90 dagar (en söndag)

Leif Johansson är en 78 årig man och bosatt på Ovanvägen 4 i Vejbystrand. Hans bostad är en villa på 145 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 216 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Leifs bostadsområde, på postnummer 266 54, är 524 282 kr per år och 1,37 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ängelholm där Leifs ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 91.

Förutom Leif bor också Anna Kylesten Johansson på adressen. Där har hon bott i 12 år och 26 dagar sedan hon först registrerades där den 9 juni 2014. På adressen finns också en hund registrerad som Leif inte är ägare till. Leif är gift med Anna Kylesten Johansson .

Leifs nästa födelsedag är om 90 dagar då han fyller 79 år. Hans namnsdag är om 360 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 90 dagar (en söndag).

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif har 2 bolagsengagemang ( Johansson, Leif och Bra Mäklare på Bjäre AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Johansson