7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Anker Hauris Thomsen
Årsinkomst: Kolla Anker Hauris lön anonymt
Personnummer: 19471111-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 11 november 1947
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skorpionen
Telefon: 072-3295727
Namnregistrering
Personnamn: Anker Hauris Thomsen
Förnamn: Anker Hauris
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Thomsen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-07-06
Gatuadress: Steningeboda Fridsborg 1
Postnummer: 343 71
Postort: Diö
Distrikt: Virestad
Församling: Virestad-Härlunda församling (076503)
Kommun: Älmhult (0765)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Anker Hauris Thomsen är 78 år och bosatt på Steningeboda Fridsborg 1 i Diö. Han bor i ett lantbruk på 100 kvm . Där har han bott i 16 år och 360 dagar sedan han flyttade in den 6 juli 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Steningeboda Fridsborg 1
Registrerat på adressen
343 71 Diö
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Anker Hauris Thomsen (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Anker Hauris Thomsen (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anker Hauris kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anker Hauris hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anker Hauris bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 100 kvm
Byggår: 1880
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Anker Hauris
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 232 dagar)
Födelsedag
11 november (en onsdag om 133 dagar)
Födelsedatum
1947-11-11 (en tisdag för 28 722 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 133 dagar (en torsdag)
Anker Hauris Thomsen är 78 år och bosatt på Steningeboda Fridsborg 1 i Diö. Han bor i ett lantbruk på 100 kvm . Där har han bott i 16 år och 360 dagar sedan han flyttade in den 6 juli 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 343 71, är medelinkomsten 392 671 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,83 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Älmhult där Anker Hauris ingår. Anker Hauris lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.
Anker Hauris bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Anker Hauris fyller 79 år om 133 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 1 år och 133 dagar (en torsdag).
Anker Hauris har 1 bolagsengagemang (
Thomsen, Anker Hauris
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anker Hauris i Sverige Anker Paulsen i Solna, Anker Ipsen i Kiruna och Anker Daber i Sunnansjö.
Informationen om Anker Hauris kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
072-3295727
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046723295727 +46723295727 +4672-3295727 +4672-329 57 27 0723295727 072-3295727 072-329 57 27 072 329 57 27 072 3295727
Vanliga frågor om Anker Hauris Thomsen
Var bor Anker Hauris?
Hur gammal är Anker Hauris?
Anker Hauris Thomsen är 78 år gammal och föddes den 11 november 1947. Han fyller 79 år den 11 november.
Har Anker Hauris några bolagsengagemang?
Anker Hauris har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Thomsen, Anker Hauris . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Anker Hauris några fordon?
Är Anker Hauris gift?
Anker Hauris är inte gift.
Vilket telefonnummer har Anker Hauris?
Det telefonnummer som finns registrerat för Anker Hauris är 072-3295727.
Vilket stjärntecken har Anker Hauris?
Anker Hauris har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Anker Hauris folkbokförd?
Anker Hauris Thomsen är folkbokförd i Älmhult kommun.
Vilket län tillhör Anker Hauris?
Anker Hauris Thomsen tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Anker Hauris?
Anker Hauris Thomsen tillhör Virestad-Härlunda församling.