7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-13
Per-Göran Bernhard Napreeff
Årsinkomst: Kolla Per-Göran Bernhards lön anonymt
Personnummer: 19471129-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 29 november 1947
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 20 augusti
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Per-Göran Bernhard Napreeff
Förnamn: Per-Göran Bernhard
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Napreeff
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1996-05-01
Gatuadress: Ljustergränd 3 lgh 1601
Våning & dörr: 6 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 116 68
Postort: Stockholm
Församling: Sofia församling (018017)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Per-Göran Bernhard Napreeff är en man på 78 år som bor på Ljustergränd 3 lgh 1601 i Stockholm. bostad är en lägenhet med 4 rum på 109 kvm . Där har han bott i 30 år och 73 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ljustergränd 3 lgh 1601
Registrerat på adressen
116 68 Stockholm
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2003-12-29 (22 år) Ägare Per-Göran Bernhard Napreeff Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2003-12-29 (22 år) | Per-Göran Bernhard Napreeff | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Per-Göran Bernhard kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Per-Göran Bernhard hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Per-Göran Bernhards bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 109 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1993
Bolagsengagemang | 0 st
Per-Göran Bernhard har inga bolagsengagemang
Mer om Per-Göran Bernhard
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 226 dagar)
Födelsedag
29 november (en söndag om 139 dagar)
Födelsedatum
1947-11-29 (en lördag för 28 716 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 139 dagar (en måndag)
Per-Göran Bernhard Napreeff är en man på 78 år som bor på Ljustergränd 3 lgh 1601 i Stockholm. bostad är en lägenhet med 4 rum på 109 kvm . Där har han bott i 30 år och 73 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Per-Göran Bernhards postnummer, 116 68, är medelinkomsten 612 110 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,18 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Per-Göran Bernhard och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Per-Göran Bernhard ingår. Per-Göran Bernhards lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 106.
Per-Göran Bernhard bor tillsammans med Kristina Napreeff. Hon är en 77 årig kvinna som flyttade in den 1 maj 1996 och har bott där totalt 30 år och 73 dagar. På adressen finns en hund (som Per-Göran Bernhard är ägare till). Han är gift med Kristina Napreeff .
På Per-Göran Bernhards nästa födelsedag fyller han 79 år. Den inträffar om 139 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 139 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 38 dagar.
Namnet Bernhard är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’björn’ och ’stark, hård’'.
Per-Göran Bernhard har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per-Göran Bernhard i Sverige Bernhard Andreasson i Lindome, Per-Göran Flodmark i Norrköping och Per-Göran Frejborn i Asarum.
Informationen om Per-Göran Bernhard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Per-Göran Bernhard Napreeff
Var bor Per-Göran Bernhard?
Hur gammal är Per-Göran Bernhard?
Per-Göran Bernhard Napreeff är 78 år gammal och föddes den 29 november 1947. Han fyller 79 år den 29 november.
Har Per-Göran Bernhard några bolagsengagemang?
Per-Göran Bernhard har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Per-Göran Bernhard några fordon?
Är Per-Göran Bernhard gift?
Per-Göran Bernhard är gift med Kristina Napreeff.
Vilket telefonnummer har Per-Göran Bernhard?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Per-Göran Bernhard.
Vilket stjärntecken har Per-Göran Bernhard?
Per-Göran Bernhard har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Per-Göran Bernhard folkbokförd?
Per-Göran Bernhard Napreeff är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Per-Göran Bernhard?
Per-Göran Bernhard Napreeff tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Per-Göran Bernhard?
Per-Göran Bernhard Napreeff tillhör Sofia församling.