7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-13
Eva-Kajsa Stam
Årsinkomst: Kolla Eva-Kajsas lön anonymt
Personnummer: 19471201-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 1 december 1947
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Eva-Kajsa Stam
Förnamn: Eva-Kajsa
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Stam
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1981-06-30
Gatuadress: Österby Daniels 131
Postnummer: 776 90
Postort: Hedemora
Församling: Hedemora, Husby och Garpenbergs församling (208301)
Kommun: Hedemora (2083)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Eva-Kajsa Stam är 78 år och bosatt på Österby Daniels 131 i Hedemora. Hon bor i en villa på 145 kvm . Där har hon bott i 45 år och 13 dagar sedan hon flyttade in den 30 juni 1981. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Österby Daniels 131
Registrerat på adressen
776 90 Hedemora
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2014-01-24 (12 år) Ägare Bengt Roland Stam Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2014-01-24 (12 år) | Bengt Roland Stam | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Eva-Kajsa kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Eva-Kajsa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Eva-Kajsas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 145 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Eva-Kajsa har inga bolagsengagemang
Mer om Eva-Kajsa
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 224 dagar)
Födelsedag
01 december (en tisdag om 141 dagar)
Födelsedatum
1947-12-01 (en måndag för 28 714 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 141 dagar (en onsdag)
Eva-Kajsa Stam är 78 år och bosatt på Österby Daniels 131 i Hedemora. Hon bor i en villa på 145 kvm . Där har hon bott i 45 år och 13 dagar sedan hon flyttade in den 30 juni 1981. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 776 90, är medelinkomsten 379 684 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,86 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Hedemora där Eva-Kajsa ingår. Eva-Kajsas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.
Eva-Kajsa bor tillsammans med Bengt Roland Stam. Han har bott på Österby Daniels 131 i totalt 45 år och 13 dagar sedan han först registrerades på adressen den 30 juni 1981. Det finns även en hund på Eva-Kajsas adress som hon inte är ägare till. Hon är gift med Bengt Roland Stam .
Eva-Kajsa fyller 79 år om 141 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 80 år om 1 år och 141 dagar (en onsdag).
Eva-Kajsa har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eva-Kajsa i Sverige Eva-Kajsa Bäck i Borås, Eva-Kajsa Kolterjahn Dahlström i Sigtuna och Eva-Kajsa Dahlberg i Matfors.
Informationen om Eva-Kajsa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Eva-Kajsa Stam
Var bor Eva-Kajsa?
Hur gammal är Eva-Kajsa?
Eva-Kajsa Stam är 78 år gammal och föddes den 1 december 1947. Hon fyller 79 år den 1 december.
Har Eva-Kajsa några bolagsengagemang?
Eva-Kajsa har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Eva-Kajsa några fordon?
Är Eva-Kajsa gift?
Eva-Kajsa är gift med Bengt Roland Stam.
Vilket telefonnummer har Eva-Kajsa?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Eva-Kajsa.
Vilket stjärntecken har Eva-Kajsa?
Eva-Kajsa har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Eva-Kajsa folkbokförd?
Eva-Kajsa Stam är folkbokförd i Hedemora kommun.
Vilket län tillhör Eva-Kajsa?
Eva-Kajsa Stam tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Eva-Kajsa?
Eva-Kajsa Stam tillhör Hedemora, Husby och Garpenbergs församling.