7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Gerd Birgitta Arnesson

Årsinkomst: Kolla Birgittas lön anonymt

Personnummer: 19471223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 78 år

Födelsedag: 23 december 1947

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 7 oktober

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Gerd Birgitta Arnesson

Förnamn: Gerd Birgitta

Tilltalsnamn: Birgitta

Efternamn: Arnesson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1997-12-01

Gatuadress: Västra Husby Tärnslund 1

Postnummer: 605 96

Postort: Norrköping

Församling: Östra Ryds församling (058204)

Kommun: Söderköping (0582)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Birgitta

Birgitta Arnesson är en 78 årig kvinna och bosatt på Västra Husby Tärnslund 1 i Norrköping. Hennes bostad är ett lantbruk på 120 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 december 1997 och har sammanlagt bott där i 28 år och 212 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Birgitta

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Birgitta Arnesson?

Vad tjänar Birgitta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Birgittas
Kreditstatus?

Nyfiken på Birgittas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Västra Husby Tärnslund 1

Latitud: 58.489329   |   Longitud: 16.146378

Registrerat på adressen


Västra Husby Tärnslund 1
605 96 Norrköping

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
ARNESSON, BERNT Status Aktiv
Ansvarig Bernt Arne Arnesson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Bernt Arne Arnesson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Birgitta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Birgittas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1930

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bernt Arnesson & son Åkeri AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 2,3 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 2,3 0,1

Mer om Birgitta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

78 år (och 190 dagar)

Födelsedag

23 december (en onsdag om 175 dagar)

Födelsedatum

1947-12-23 (en tisdag för 28 680 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 1 år och 175 dagar (en torsdag)

Birgitta Arnesson är en 78 årig kvinna och bosatt på Västra Husby Tärnslund 1 i Norrköping. Hennes bostad är ett lantbruk på 120 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 december 1997 och har sammanlagt bott där i 28 år och 212 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Birgittas bostadsområde, på postnummer 605 96, är 434 214 kr per år och 2,16 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Söderköping där Birgittas ingår. Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Förutom Birgitta bor också Bernt Arnesson på adressen. Där har han bott i 28 år och 212 dagar sedan han först registrerades där den 1 december 1997. Birgitta är gift med Bernt Arnesson .

Birgittas nästa födelsedag är om 175 dagar då hon fyller 79 år. Hennes namnsdag är om 98 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 1 år och 175 dagar (en torsdag).

Namnet Birgitta är 'Nordisk ombildning av ett keltiskt namn med bet. ’den höga’'.

Birgitta har 1 bolagsengagemang ( Bernt Arnesson & son Åkeri AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Birgitta Falk Ulfbåge i Ljusterö och Birgitta Söndergaard i Stockholm.

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Birgitta Arnesson