7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Irene Kristina Pettersson
Årsinkomst: Kolla Irene Kristinas lön anonymt
Personnummer: 19480103-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 3 januari 1948
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 5 april
Stjärntecken: Stenbocken
Telefon: 070-3045093
Namnregistrering
Personnamn: Irene Kristina Pettersson
Förnamn: Irene Kristina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Pettersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-06-01
Gatuadress: Axel Johnsons väg 86 A lgh 1103
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 774 34
Postort: Avesta
Distrikt: Avesta
Församling: Avesta församling (208401)
Kommun: Avesta (2084)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Irene Kristina Pettersson är en 78 årig kvinna och bosatt på Axel Johnsons väg 86 A lgh 1103 i Avesta. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juni 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 29 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Axel Johnsons väg 86 A lgh 1103
Registrerat på adressen
774 34 Avesta
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Irene Kristina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Irene Kristina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Irene Kristinas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 58 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1953
Bolagsengagemang | 0 st
Irene Kristina har inga bolagsengagemang
Mer om Irene Kristina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 178 dagar)
Födelsedag
03 januari (en söndag om 187 dagar)
Födelsedatum
1948-01-03 (en lördag för 28 668 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 187 dagar (en måndag)
Irene Kristina Pettersson är en 78 årig kvinna och bosatt på Axel Johnsons väg 86 A lgh 1103 i Avesta. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juni 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 29 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Irene Kristinas bostadsområde, på postnummer 774 34, är 296 710 kr per år och 4,90 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Avesta där Irene Kristinas ingår. Irene Kristinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.
Irene Kristina bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Irene Kristina är inte gift.
Irene Kristinas nästa födelsedag är om 187 dagar då hon fyller 79 år. Hennes namnsdag är om 279 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 1 år och 187 dagar (en måndag).
Namnet Irene är 'Grekiskt namn med bet. ’fred’'.
Irene Kristina har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Irene Kristina i Sverige Irene Pedersen i Borås, Kristina Nordström Holmqvist i Mörarp och Kristina Hanson Granqvist i Enskede.
Informationen om Irene Kristina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-3045093
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046703045093 +46703045093 +4670-3045093 +4670-304 50 93 0703045093 070-3045093 070-304 50 93 070 304 50 93 070 3045093
Vanliga frågor om Irene Kristina Pettersson
Var bor Irene Kristina?
Hur gammal är Irene Kristina?
Irene Kristina Pettersson är 78 år gammal och föddes den 3 januari 1948. Hon fyller 79 år den 3 januari.
Har Irene Kristina några bolagsengagemang?
Irene Kristina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Irene Kristina några fordon?
Är Irene Kristina gift?
Irene Kristina är inte gift.
Vilket telefonnummer har Irene Kristina?
Det telefonnummer som finns registrerat för Irene Kristina är 070-3045093.
Vilket stjärntecken har Irene Kristina?
Irene Kristina har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Irene Kristina folkbokförd?
Irene Kristina Pettersson är folkbokförd i Avesta kommun.
Vilket län tillhör Irene Kristina?
Irene Kristina Pettersson tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Irene Kristina?
Irene Kristina Pettersson tillhör Avesta församling.