7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Ahmet Behcet
Årsinkomst: Kolla Ahmets lön anonymt
Personnummer: 19480111-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 11 januari 1948
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Ahmet Behcet
Förnamn: Ahmet
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Behcet
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2017-08-01
Gatuadress: Gamla Värmdövägen 13 lgh 1905
Våning & dörr: 9 våningen, dörr 5 från vänster
Postnummer: 131 37
Postort: Nacka
Distrikt: Nacka
Församling: Nacka församling (018201)
Kommun: Nacka (0182)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ahmet Behcet är 78 år och bosatt på Gamla Värmdövägen 13 lgh 1905 i Nacka. Där har han bott i 8 år och 334 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gamla Värmdövägen 13 lgh 1905
Registrerat på adressen
131 37 Nacka
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ahmet kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ahmet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ahmets bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Boarea: 61 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Ahmet har inga bolagsengagemang
Mer om Ahmet
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 171 dagar)
Födelsedag
11 januari (en måndag om 194 dagar)
Födelsedatum
1948-01-11 (en söndag för 28 661 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 194 dagar (en tisdag)
Ahmet Behcet är 78 år och bosatt på Gamla Värmdövägen 13 lgh 1905 i Nacka. Där har han bott i 8 år och 334 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 131 37, är medelinkomsten 477 184 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,90 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Ahmet ingår. Ahmets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.
Ahmet bor tillsammans med Lars Ingvar Behcet Eriksson. Han har bott på Gamla Värmdövägen 13 lgh 1905 i totalt 8 år och 334 dagar sedan han först registrerades på adressen den 1 augusti 2017. Han är gift med Lars Ingvar Behcet Eriksson .
Ahmet fyller 79 år om 194 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 1 år och 194 dagar (en tisdag).
Ahmet har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmet i Sverige Ahmet Akan i Tumba, Ahmet Altunay i Tumba och Ahmet Ugan i Vega.
Informationen om Ahmet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ahmet Behcet
Var bor Ahmet?
Hur gammal är Ahmet?
Ahmet Behcet är 78 år gammal och föddes den 11 januari 1948. Han fyller 79 år den 11 januari.
Har Ahmet några bolagsengagemang?
Ahmet har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ahmet några fordon?
Är Ahmet gift?
Ahmet är gift med Lars Ingvar Behcet Eriksson.
Vilket telefonnummer har Ahmet?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ahmet.
Vilket stjärntecken har Ahmet?
Ahmet har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Ahmet folkbokförd?
Ahmet Behcet är folkbokförd i Nacka kommun.
Vilket län tillhör Ahmet?
Ahmet Behcet tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ahmet?
Ahmet Behcet tillhör Nacka församling.