7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Hans Erik Ernstsson

Årsinkomst: Kolla Hans Eriks lön anonymt

Personnummer: 19480117- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 78 år

Födelsedag: 17 januari 1948

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 augusti

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Hans Erik Ernstsson

Förnamn: Hans Erik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ernstsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1999-12-19

Gatuadress: Kremlestigen 7

Postnummer: 296 39

Postort: Åhus

Distrikt: Åhus

Församling: Åhus församling (129015)

Kommun: Kristianstad (1290)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hans Erik Ernstsson är 78 år gammal och bor på Kremlestigen 7 i Åhus. Hans bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 26 år och 198 dagar sedan han flyttade in den 19 december 1999. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hans Erik Ernstsson?

Vad tjänar Hans Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hans Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Hans Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kremlestigen 7

Latitud: 55.908949   |   Longitud: 14.293050

Registrerat på adressen


Kremlestigen 7
296 39 Åhus

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hans Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hans Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hans Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 160 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hans Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Hans Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

78 år (och 169 dagar)

Födelsedag

17 januari (en söndag om 196 dagar)

Födelsedatum

1948-01-17 (en lördag för 28 659 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 1 år och 196 dagar (en måndag)

Hans Erik Ernstsson är 78 år gammal och bor på Kremlestigen 7 i Åhus. Hans bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 26 år och 198 dagar sedan han flyttade in den 19 december 1999. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 296 39, som är Hans Eriks bostadsområde, är medelinkomsten 635 352 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,08 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Hans Eriks ingår. Hans Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 163.

Hans Erik delar bostaden med Mary-Ann Elisabeth Ernstsson, en 75 årig kvinna. Hon flyttade in den 19 december 1999 och har bott där totalt 26 år och 198 dagar. Hans Erik är gift med Mary-Ann Elisabeth Ernstsson .

Hans Erik har namnsdag om 55 dagar och nästa födelsedag inträffar om 196 dagar då han fyller 79 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 196 dagar (en måndag).

Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.

Hans Erik har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Hans Blom i Vimmerby och Erik Berg Sijmons i Riddarhyttan.

Informationen om Hans Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hans Erik Ernstsson