7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Lena Kerstin Laila Tegnesjö

Årsinkomst: Kolla Kerstins lön anonymt

Personnummer: 19480217- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 78 år

Födelsedag: 17 februari 1948

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 24 juli

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Lena Kerstin Laila Tegnesjö

Förnamn: Lena Kerstin Laila

Tilltalsnamn: Kerstin

Efternamn: Tegnesjö

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-11-26

Gatuadress: Södra vägen 35

Postnummer: 514 41

Postort: Limmared

Församling: Länghems församling (145206)

Kommun: Tranemo (1452)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kerstin

Kerstin Tegnesjö är 78 år gammal och bor på Södra vägen 35 i Limmared. Hennes bostad är en villa på 84 kvm . Där har hon bott i 18 år och 240 dagar sedan hon flyttade in den 26 november 2007. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kerstin

Informationen om Kerstin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kerstin Tegnesjö?

Vad tjänar Kerstin?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kerstins
Kreditstatus?

Nyfiken på Kerstins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Södra vägen 35

Latitud: 57.529108   |   Longitud: 13.360686

Registrerat på adressen


Södra vägen 35
514 41 Limmared

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kerstin kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kerstin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kerstins bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 84 kvm

Byggår: 1947

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kerstin har inga bolagsengagemang


Mer om Kerstin


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

78 år (och 157 dagar)

Födelsedag

17 februari (en onsdag om 208 dagar)

Födelsedatum

1948-02-17 (en tisdag för 28 647 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 1 år och 208 dagar (en torsdag)

Kerstin Tegnesjö är 78 år gammal och bor på Södra vägen 35 i Limmared. Hennes bostad är en villa på 84 kvm . Där har hon bott i 18 år och 240 dagar sedan hon flyttade in den 26 november 2007. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 514 41, som är Kerstins bostadsområde, är medelinkomsten 311 376 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,27 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Tranemo där Kerstins ingår. Kerstins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Kerstin delar bostaden med Jennie Howcroft, en 42 årig kvinna. Hon flyttade in den 28 maj 2008 och har bott där totalt 18 år och 57 dagar. Kerstin är inte gift.

Kerstin har namnsdag idag och nästa födelsedag inträffar om 208 dagar då hon fyller 79 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 1 år och 208 dagar (en torsdag).

Namnet Kerstin är 'Svensk form av Kristina'.

Kerstin har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kerstin i Sverige Kerstin Sandels i Stockholm, Kerstin Sommarbris i Sköndal och Kerstin Berglund i Norsjö.

Informationen om Kerstin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kerstin Tegnesjö