7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Marianne Elisabet Sandström
Årsinkomst: Kolla Marianne Elisabets lön anonymt
Personnummer: 19480217-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 17 februari 1948
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 4 april
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Marianne Elisabet Sandström
Förnamn: Marianne Elisabet
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Sandström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Marnäsgatan 19
Postnummer: 771 53
Postort: Ludvika
Församling: Ludvika församling (208501)
Kommun: Ludvika (2085)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Marianne Elisabet Sandström är 78 år gammal och bor på Marnäsgatan 19 i Ludvika. Hennes bostad är en villa på 188 kvm . Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Marnäsgatan 19
Registrerat på adressen
771 53 Ludvika
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Marianne Elisabet kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Marianne Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Marianne Elisabets bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 188 kvm
Byggår: 1980
Bolagsengagemang | 0 st
Marianne Elisabet har inga bolagsengagemang
Mer om Marianne Elisabet
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 135 dagar)
Födelsedag
17 februari (en onsdag om 230 dagar)
Födelsedatum
1948-02-17 (en tisdag för 28 625 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 230 dagar (en torsdag)
Marianne Elisabet Sandström är 78 år gammal och bor på Marnäsgatan 19 i Ludvika. Hennes bostad är en villa på 188 kvm . Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 771 53, som är Marianne Elisabets bostadsområde, är medelinkomsten 330 853 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,64 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ludvika där Marianne Elisabets ingår. Marianne Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 51.
Marianne Elisabet delar bostaden med Lennart Helge Sandström, en 78 årig man. Marianne Elisabet är gift med Lennart Helge Sandström .
Marianne Elisabet har namnsdag om 276 dagar och nästa födelsedag inträffar om 230 dagar då hon fyller 79 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 1 år och 230 dagar (en torsdag).
Namnet Marianne är 'Franskt namn, diminutiv av Maria eller motsvarande det bibliska Mariamne (namnet på kung Herodes’ gemål)'.
Marianne Elisabet har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marianne Elisabet i Sverige Elisabet Frerot Södergren i Stocksund, Marianne Eklöf Törnblom i Nacka och Marianne Fredlund i Trelleborg.
Informationen om Marianne Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Marianne Elisabet Sandström
Var bor Marianne Elisabet?
Hur gammal är Marianne Elisabet?
Marianne Elisabet Sandström är 78 år gammal och föddes den 17 februari 1948. Hon fyller 79 år den 17 februari.
Har Marianne Elisabet några bolagsengagemang?
Marianne Elisabet har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Marianne Elisabet några fordon?
Är Marianne Elisabet gift?
Marianne Elisabet är gift med Lennart Helge Sandström.
Vilket telefonnummer har Marianne Elisabet?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Marianne Elisabet.
Vilket stjärntecken har Marianne Elisabet?
Marianne Elisabet har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Marianne Elisabet folkbokförd?
Marianne Elisabet Sandström är folkbokförd i Ludvika kommun.
Vilket län tillhör Marianne Elisabet?
Marianne Elisabet Sandström tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Marianne Elisabet?
Marianne Elisabet Sandström tillhör Ludvika församling.