7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Karl-Eric Oscar Svärdskog

Årsinkomst: Kolla Karl-Erics lön anonymt

Personnummer: 19480229- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 78 år

Födelsedag: 29 februari 1948

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Karl-Eric Oscar Svärdskog

Förnamn: Karl-Eric Oscar

Tilltalsnamn: Karl-Eric

Efternamn: Svärdskog

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Sankt Sigfridsgatan 15

Postnummer: 412 66

Postort: Göteborg

Församling: Örgryte församling (148016)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Karl-Eric

Karl-Eric Svärdskog är en man på 78 år som bor på Sankt Sigfridsgatan 15 i Göteborg. Karl-Erics bostad är ett radhus på 147 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Karl-Eric

Informationen om Karl-Eric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl-Eric Svärdskog?

Vad tjänar Karl-Eric?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl-Erics
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl-Erics Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sankt Sigfridsgatan 15

Latitud: 57.696509   |   Longitud: 11.999991

Registrerat på adressen


Sankt Sigfridsgatan 15
412 66 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl-Eric kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl-Eric hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl-Erics bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 147 kvm

Byggår: 1924

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Karl-Eric har inga bolagsengagemang


Mer om Karl-Eric


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

78 år (och 127 dagar)

Födelsedag

28 februari (en söndag om 238 dagar)

Födelsedatum

1948-02-29 (en söndag för 28 616 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 1 år och 239 dagar (en tisdag)

Karl-Eric Svärdskog är en man på 78 år som bor på Sankt Sigfridsgatan 15 i Göteborg. Karl-Erics bostad är ett radhus på 147 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Karl-Erics postnummer, 412 66, är medelinkomsten 894 646 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,52 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Karl-Eric och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Karl-Eric ingår. Karl-Erics lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.

Karl-Eric bor tillsammans med Elisabeth Ekblom. Hon är en 68 årig kvinna som flyttade in den 1 september 2022 och har bott där totalt 3 år och 307 dagar. Han är gift med Elisabeth Ekblom .

På Karl-Erics nästa födelsedag fyller han 79 år. Den inträffar om 238 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 239 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Karl-Eric har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl-Eric i Sverige Karl-Eric Sundman i Nordmaling, Karl-Eric Bramming i Östansjö och Karl-Eric Weidelstam i Hoting.

Informationen om Karl-Eric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl-Eric Svärdskog