7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Karl-Henry Andersson

Årsinkomst: Kolla Karl-Henrys lön anonymt

Personnummer: 19480301- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 78 år

Födelsedag: 1 mars 1948

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Karl-Henry Andersson

Förnamn: Karl-Henry

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1986-01-08

Gatuadress: Hedebergsvägen 10

Postnummer: 438 52

Postort: Rävlanda

Församling: Björketorps församling (140104)

Kommun: Härryda (1401)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Karl-Henry Andersson är 78 år och bosatt på Hedebergsvägen 10 i Rävlanda. Han bor i en villa på 175 kvm . Där har han bott i 40 år och 166 dagar sedan han flyttade in den 8 januari 1986. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl-Henry Andersson?

Vad tjänar Karl-Henry?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl-Henrys
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl-Henrys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hedebergsvägen 10

Latitud: 57.657407   |   Longitud: 12.490395

Registrerat på adressen


Hedebergsvägen 10
438 52 Rävlanda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl-Henry kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl-Henry hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl-Henrys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 175 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
C-H-kartor Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Karl-Henry


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

78 år (och 114 dagar)

Födelsedag

01 mars (en måndag om 251 dagar)

Födelsedatum

1948-03-01 (en måndag för 28 603 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 1 år och 252 dagar (en onsdag)

Karl-Henry Andersson är 78 år och bosatt på Hedebergsvägen 10 i Rävlanda. Han bor i en villa på 175 kvm . Där har han bott i 40 år och 166 dagar sedan han flyttade in den 8 januari 1986. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 438 52, är medelinkomsten 367 169 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,90 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Härryda där Karl-Henry ingår. Karl-Henrys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 71.

Karl-Henry bor tillsammans med Birgitta Lindberg. Hon har bott på Hedebergsvägen 10 i totalt 52 år och 74 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 10 april 1974. Han är inte gift.

Karl-Henry fyller 79 år om 251 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 1 år och 252 dagar (en onsdag).

Karl-Henry har 1 bolagsengagemang ( C-H-kartor ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl-Henry i Sverige Karl-Henry Lindström i Långviksmon, Karl-Henry Olsson i Klippan och Karl-Henry Sembrant i Uppsala.

Informationen om Karl-Henry kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl-Henry Andersson