7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Sture Sigvard Viktor Wästefors
Årsinkomst: Kolla Sture Sigvard Viktors lön anonymt
Personnummer: 19480324-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 24 mars 1948
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 13 september
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Sture Sigvard Viktor Wästefors
Förnamn: Sture Sigvard Viktor
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Wästefors
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1972-03-01
Gatuadress: Knottvägen 36
Postnummer: 549 65
Postort: Skövde
Distrikt: Ryd
Församling: Skövde församling (149601)
Kommun: Skövde (1496)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sture Sigvard Viktor Wästefors är en 78 årig man och bosatt på Knottvägen 36 i Skövde. Hans bostad är ett radhus på 123 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 mars 1972 och har sammanlagt bott där i 54 år och 122 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Knottvägen 36
Registrerat på adressen
549 65 Skövde
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sture Sigvard Viktor kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sture Sigvard Viktor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sture Sigvard Viktors bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 123 kvm
Byggår: 1980
Bolagsengagemang | 0 st
Sture Sigvard Viktor har inga bolagsengagemang
Mer om Sture Sigvard Viktor
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 99 dagar)
Födelsedag
24 mars (en onsdag om 266 dagar)
Födelsedatum
1948-03-24 (en onsdag för 28 588 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 267 dagar (en fredag)
Sture Sigvard Viktor Wästefors är en 78 årig man och bosatt på Knottvägen 36 i Skövde. Hans bostad är ett radhus på 123 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 mars 1972 och har sammanlagt bott där i 54 år och 122 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sture Sigvard Viktors bostadsområde, på postnummer 549 65, är 364 123 kr per år och 2,85 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Skövde där Sture Sigvard Viktors ingår. Sture Sigvard Viktors lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 117.
Förutom Sture Sigvard Viktor bor också Birgitta Wästefors på adressen. Där har hon bott i 54 år och 122 dagar sedan hon först registrerades där den 1 mars 1972. Sture Sigvard Viktor är gift med Birgitta Wästefors .
Sture Sigvard Viktors nästa födelsedag är om 266 dagar då han fyller 79 år. Hans namnsdag är om 74 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 267 dagar (en fredag).
Namnet Sture är 'Svenskt namn, trol. bildat till stura ’vara tvär och egensinnig’'.
Sture Sigvard Viktor har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sture Sigvard Viktor i Sverige Sigvard Cumtell i Halmstad, Sture Andersson i Ljungby och Viktor Hernestig Lodin i Ekerö.
Informationen om Sture Sigvard Viktor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sture Sigvard Viktor Wästefors
Var bor Sture Sigvard Viktor?
Hur gammal är Sture Sigvard Viktor?
Sture Sigvard Viktor Wästefors är 78 år gammal och föddes den 24 mars 1948. Han fyller 79 år den 24 mars.
Har Sture Sigvard Viktor några bolagsengagemang?
Sture Sigvard Viktor har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sture Sigvard Viktor några fordon?
Är Sture Sigvard Viktor gift?
Sture Sigvard Viktor är gift med Birgitta Wästefors.
Vilket telefonnummer har Sture Sigvard Viktor?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sture Sigvard Viktor.
Vilket stjärntecken har Sture Sigvard Viktor?
Sture Sigvard Viktor har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Sture Sigvard Viktor folkbokförd?
Sture Sigvard Viktor Wästefors är folkbokförd i Skövde kommun.
Vilket län tillhör Sture Sigvard Viktor?
Sture Sigvard Viktor Wästefors tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Sture Sigvard Viktor?
Sture Sigvard Viktor Wästefors tillhör Skövde församling.