7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Hans Göran Carlsson
Årsinkomst: Kolla Hans Görans lön anonymt
Personnummer: 19480410-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 10 april 1948
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 augusti
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Hans Göran Carlsson
Förnamn: Hans Göran
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Carlsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-07-24
Gatuadress: Korngränd 4
Postnummer: 125 32
Postort: Älvsjö
Distrikt: Brännkyrka
Församling: Brännkyrka församling (018021)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Hans Göran Carlsson är en man på 78 år som bor på Korngränd 4 i Älvsjö. bostad är ett kedjehus på 76 kvm . Där har han bott i 1 år och 340 dagar sedan han flyttade in den 24 juli 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Korngränd 4
Registrerat på adressen
125 32 Älvsjö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Eva Ann-Mari Loreby (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Eva Ann-Mari Loreby (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hans Göran kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hans Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Hans Görans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Tomträtt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 76 kvm
Byggår: 1954
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 50-75% Bokslut 2022 Omsättning (MSEK) 27,3 Vinst (MSEK) 0,3 |
Konkurs |
Styrelseledamot | 50-75% | 2022 | 27,3 | 0,3 |
Mer om Hans Göran
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 80 dagar)
Födelsedag
10 april (en lördag om 285 dagar)
Födelsedatum
1948-04-10 (en lördag för 28 569 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 286 dagar (en måndag)
Hans Göran Carlsson är en man på 78 år som bor på Korngränd 4 i Älvsjö. bostad är ett kedjehus på 76 kvm . Där har han bott i 1 år och 340 dagar sedan han flyttade in den 24 juli 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Hans Görans postnummer, 125 32, är medelinkomsten 492 482 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,99 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hans Göran och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Hans Göran ingår. Hans Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Hans Göran bor tillsammans med Eva Ann-Mari Loreby. Hon är en 77 årig kvinna som flyttade in den 23 september 2001 och har bott där totalt 24 år och 279 dagar. Han är inte gift.
På Hans Görans nästa födelsedag fyller han 79 år. Den inträffar om 285 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 286 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 61 dagar.
Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.
Hans Göran har 1 bolagsengagemang (
Hans-Göran Carlsson Byggnads AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans Göran i Sverige Göran Lindström i Vessigebro, Hans Blom i Vimmerby och Göran Grejder i Årsta.
Informationen om Hans Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Hans Göran Carlsson
Var bor Hans Göran?
Hur gammal är Hans Göran?
Hans Göran Carlsson är 78 år gammal och föddes den 10 april 1948. Han fyller 79 år den 10 april.
Har Hans Göran några bolagsengagemang?
Hans Göran har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Hans-Göran Carlsson Byggnads AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Hans Göran några fordon?
Är Hans Göran gift?
Hans Göran är inte gift.
Vilket telefonnummer har Hans Göran?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Hans Göran.
Vilket stjärntecken har Hans Göran?
Hans Göran har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Hans Göran folkbokförd?
Hans Göran Carlsson är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Hans Göran?
Hans Göran Carlsson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Hans Göran?
Hans Göran Carlsson tillhör Brännkyrka församling.