7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Bengt Ingvar Kenneth Lennartsson
Årsinkomst: Kolla Bengts lön anonymt
Personnummer: 19480414-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 14 april 1948
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 21 mars
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Bengt Ingvar Kenneth Lennartsson
Förnamn: Bengt Ingvar Kenneth
Tilltalsnamn: Bengt
Efternamn: Lennartsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1977-11-07
Gatuadress: Sunnanväg 3
Postnummer: 282 35
Postort: Tyringe
Församling: Tyringe församling (129319)
Kommun: Hässleholm (1293)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Bengt
Bengt Lennartsson är en 78 årig man och bosatt på Sunnanväg 3 i Tyringe. Hans bostad är en villa på 112 kvm . Han flyttade in på adressen den 7 november 1977 och har sammanlagt bott där i 48 år och 225 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Bengt
Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sunnanväg 3
Registrerat på adressen
282 35 Tyringe
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-09-03 (6 år) Ägare Elsa Margareta Lennartsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-09-03 (6 år) | Elsa Margareta Lennartsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Bengt kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Bengt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bengts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 112 kvm
Byggår: 1977
Bolagsengagemang | 0 st
Bengt har inga bolagsengagemang
Mer om Bengt
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 67 dagar)
Födelsedag
14 april (en onsdag om 298 dagar)
Födelsedatum
1948-04-14 (en onsdag för 28 556 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 299 dagar (en fredag)
Bengt Lennartsson är en 78 årig man och bosatt på Sunnanväg 3 i Tyringe. Hans bostad är en villa på 112 kvm . Han flyttade in på adressen den 7 november 1977 och har sammanlagt bott där i 48 år och 225 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Bengts bostadsområde, på postnummer 282 35, är 272 237 kr per år och 4,81 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Bengts ingår. Bengts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 79.
Förutom Bengt bor också Elsa Margareta Lennartsson på adressen. Där har hon bott i 48 år och 225 dagar sedan hon först registrerades där den 7 november 1977. På adressen finns också en hund registrerad som Bengt inte är ägare till. Bengt är gift med Elsa Margareta Lennartsson .
Bengts nästa födelsedag är om 298 dagar då han fyller 79 år. Hans namnsdag är om 274 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 299 dagar (en fredag).
Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.
Bengt har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt i Sverige Bengt von Hofsten i Stockholm, Bengt Johansson i Falkenberg och Bengt Falk i Gnarp.
Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Bengt Lennartsson
Var bor Bengt?
Hur gammal är Bengt?
Bengt Lennartsson är 78 år gammal och föddes den 14 april 1948. Han fyller 79 år den 14 april.
Har Bengt några bolagsengagemang?
Bengt har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Bengt några fordon?
Är Bengt gift?
Bengt är gift med Elsa Margareta Lennartsson.
Vilket telefonnummer har Bengt?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Bengt.
Vilket stjärntecken har Bengt?
Bengt har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Bengt folkbokförd?
Bengt Lennartsson är folkbokförd i Hässleholm kommun.
Vilket län tillhör Bengt?
Bengt Lennartsson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Bengt?
Bengt Lennartsson tillhör Tyringe församling.