8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-18

Helene Elna Svensson

Helene registrerades som avliden 2026-07-22.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19480419- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 19 april 1948

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 31 juli

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Helene Elna Svensson

Förnamn: Helene Elna

Tilltalsnamn: Helene

Efternamn: Svensson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1970-10-13

Gatuadress: Kjugevägen 80

Postnummer: 291 68

Postort: Fjälkinge

Distrikt: Kiaby

Församling: Fjälkinge församling (129024)

Kommun: Kristianstad (1290)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Helene

Helene Svensson är en kvinna på 78 år som bor på Kjugevägen 80 i Fjälkinge. Där har hon bott i 56 år och 5 dagar sedan hon flyttade in den 13 oktober 1970. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Helene

Informationen om Helene kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.


Karta & vägbeskrivning till Kjugevägen 80

Latitud: 56.072596   |   Longitud: 14.355852

Registrerat på adressen


Kjugevägen 80
291 68 Fjälkinge

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Helene kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Helene hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Helene har inga bolagsengagemang


Mer om Helene


Födelsedatum

1948-04-19

Helene Svensson registrerades som avliden 2026-07-22. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Helene Svensson är en kvinna på 78 år som bor på Kjugevägen 80 i Fjälkinge. Där har hon bott i 56 år och 5 dagar sedan hon flyttade in den 13 oktober 1970. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Helenes postnummer, 291 68, är medelinkomsten 454 445 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,00 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Helene och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Helene ingår.

Helene bor tillsammans med Sven-Erik Ingemar Svensson. Han är en 83 årig man som flyttade in den 13 oktober 1947 och har bott där totalt 79 år och 5 dagar. Hon är gift.

På Helenes nästa födelsedag fyller hon 79 år. Den inträffar om 183 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 1 år och 184 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 286 dagar.

Helene har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Helene i Sverige Helene Wish Persson i Nacka Strand, Helene Billgren i Stockholm och Helene Lundberg i Skara.

Informationen om Helene kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Helene Svensson