7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Hans-Göran Malm

Hans-Göran registrerades som avliden 2026-06-09.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19480422- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 22 april 1948

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Hans-Göran Malm

Förnamn: Hans-Göran

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Malm

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2002-02-21

Gatuadress: Vedum Källerstorp 10

Postnummer: 534 61

Postort: Vedum

Distrikt: Laske-Vedum

Församling: Varabygdens församling (147001)

Kommun: Vara (1470)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hans-Göran Malm är 78 år och bosatt på Vedum Källerstorp 10 i Vedum. Han bor i en villa på 78 kvm . Där har han bott i 24 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 21 februari 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hans-Göran Malm?

Vad tjänar Hans-Göran?

Karta & vägbeskrivning till Vedum Källerstorp 10

Latitud: 58.174071   |   Longitud: 12.938483

Registrerat på adressen


Vedum Källerstorp 10
534 61 Vedum

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hans-Göran kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hans-Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hans-Görans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 78 kvm

Byggår: 1948

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hans-Göran har inga bolagsengagemang


Mer om Hans-Göran


Födelsedatum

1948-04-22

Hans-Göran Malm registrerades som avliden 2026-06-09. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Hans-Göran Malm är 78 år och bosatt på Vedum Källerstorp 10 i Vedum. Han bor i en villa på 78 kvm . Där har han bott i 24 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 21 februari 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 534 61, är medelinkomsten 363 865 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,94 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Vara där Hans-Göran ingår.

Hans-Göran bor tillsammans med Kristina Malm. Hon har bott på Vedum Källerstorp 10 i totalt 24 år och 141 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 21 februari 2002. Han är inte gift.

Hans-Göran fyller 79 år om 284 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 173 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 1 år och 285 dagar (en lördag).

Hans-Göran har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans-Göran i Sverige Hans-Göran Hansson i Beddingestrand, Hans-Göran Frick i Jönköping och Hans-Göran Asplund i Västerås.

Informationen om Hans-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hans-Göran Malm