7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Alf Håkan Åhlander

Årsinkomst: Kolla Alfs lön anonymt

Personnummer: 19480430- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 78 år

Födelsedag: 30 april 1948

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 juni

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Alf Håkan Åhlander

Förnamn: Alf Håkan

Tilltalsnamn: Alf

Efternamn: Åhlander

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1971-11-26

Gatuadress: Norrkroksvägen 6

Postnummer: 818 45

Postort: Hedesunda

Distrikt: Hedesunda

Församling: Hedesunda församling (218004)

Kommun: Gävle (2180)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Alf

Alf Åhlander är en man på 78 år som bor på Norrkroksvägen 6 i Hedesunda. Alfs bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 54 år och 233 dagar sedan han flyttade in den 26 november 1971. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Alf

Informationen om Alf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Alf Åhlander?

Vad tjänar Alf?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Alfs
Kreditstatus?

Nyfiken på Alfs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norrkroksvägen 6

Latitud: 60.399930   |   Longitud: 16.994812

Registrerat på adressen


Norrkroksvägen 6
818 45 Hedesunda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Alf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Alf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Alfs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Alf har inga bolagsengagemang


Mer om Alf


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

78 år (och 78 dagar)

Födelsedag

30 april (en fredag om 287 dagar)

Födelsedatum

1948-04-30 (en fredag för 28 567 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 1 år och 288 dagar (en söndag)

Alf Åhlander är en man på 78 år som bor på Norrkroksvägen 6 i Hedesunda. Alfs bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 54 år och 233 dagar sedan han flyttade in den 26 november 1971. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Alfs postnummer, 818 45, är medelinkomsten 368 599 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,22 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Alf och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Gävle där Alf ingår. Alfs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 225.

Alf bor tillsammans med Ulla Åhlander. Hon är en 72 årig kvinna som flyttade in den 10 april 1957 och har bott där totalt 69 år och 98 dagar. Han är gift med Ulla Åhlander .

På Alfs nästa födelsedag fyller han 79 år. Den inträffar om 287 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 288 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 339 dagar.

Namnet Alf är 'Nordiskt namn, trol. samma namn som Adolf men även associerat med substantivet alf'.

Alf har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Alf i Sverige Alf Liljegren i Fjälkinge, Alf Svensson i Gränna och Alf Sandström i Falun.

Informationen om Alf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Alf Åhlander