7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Eva Agneta Lundqvist Staite
Årsinkomst: Kolla Agnetas lön anonymt
Personnummer: 19480530-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 30 maj 1948
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 21 januari
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Eva Agneta Lundqvist Staite
Förnamn: Eva Agneta
Tilltalsnamn: Agneta
Efternamn: Lundqvist Staite
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-06-01
Gatuadress: Bälinge 610
Postnummer: 286 91
Postort: Örkelljunga
Distrikt: Perstorp
Församling: Perstorps församling (127501)
Kommun: Perstorp (1275)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Agneta
Agneta Lundqvist Staite är en kvinna på 78 år som bor på Bälinge 610 i Örkelljunga. Agnetas bostad är en villa på 70 kvm . Där har hon bott i 1 år och 23 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Agneta
Informationen om Agneta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bälinge 610
Registrerat på adressen
286 91 Örkelljunga
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2021-08-24 (4 år) Ägare Agneta Lundqvist Staite Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-08-24 (4 år) | Agneta Lundqvist Staite | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Agneta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Agneta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Agnetas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 70 kvm
Byggår: 1950
Bolagsengagemang | 0 st
Agneta har inga bolagsengagemang
Mer om Agneta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 25 dagar)
Födelsedag
30 maj (en söndag om 340 dagar)
Födelsedatum
1948-05-30 (en söndag för 28 514 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 341 dagar (en tisdag)
Agneta Lundqvist Staite är en kvinna på 78 år som bor på Bälinge 610 i Örkelljunga. Agnetas bostad är en villa på 70 kvm . Där har hon bott i 1 år och 23 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Agnetas postnummer, 286 91, är medelinkomsten 379 703 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,64 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Agneta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Perstorp där Agneta ingår. Agnetas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.
Agneta bor tillsammans med Christopher William Staite. Han är en 76 årig man som flyttade in den 1 juni 2025 och har bott där totalt 1 år och 23 dagar. På adressen finns en hund (som Agneta är ägare till). Hon är gift med Christopher William Staite .
På Agnetas nästa födelsedag fyller hon 79 år. Den inträffar om 340 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 1 år och 341 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 211 dagar.
Namnet Agneta är 'Latiniserad form av Agnes'.
Agneta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Agneta i Sverige Agneta Sjödin i Nacka Strand, Agneta Sjöstedt i Katrineholm och Agneta Ståler Jackson i Enskededalen.
Informationen om Agneta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Agneta Lundqvist Staite
Var bor Agneta?
Hur gammal är Agneta?
Agneta Lundqvist Staite är 78 år gammal och föddes den 30 maj 1948. Hon fyller 79 år den 30 maj.
Har Agneta några bolagsengagemang?
Agneta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Agneta några fordon?
Är Agneta gift?
Agneta är gift med Christopher William Staite.
Vilket telefonnummer har Agneta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Agneta.
Vilket stjärntecken har Agneta?
Agneta har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Agneta folkbokförd?
Agneta Lundqvist Staite är folkbokförd i Perstorp kommun.
Vilket län tillhör Agneta?
Agneta Lundqvist Staite tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Agneta?
Agneta Lundqvist Staite tillhör Perstorps församling.