7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Tor Erik Albertsson
Årsinkomst: Kolla Eriks lön anonymt
Personnummer: 19480603-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 3 juni 1948
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 18 maj
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Tor Erik Albertsson
Förnamn: Tor Erik
Tilltalsnamn: Erik
Efternamn: Albertsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-12-08
Gatuadress: Björnbo 34 lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 181 46
Postort: Lidingö
Distrikt: Lidingö
Församling: Lidingö församling (018601)
Kommun: Lidingö (0186)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Erik
Erik Albertsson är en 78 årig man och bosatt på Björnbo 34 lgh 1001 i Lidingö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 48 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 december 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 194 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Erik
Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Björnbo 34 lgh 1001
Registrerat på adressen
181 46 Lidingö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2014-11-17 (11 år) Ägare Agneta Lundberg Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2014-11-17 (11 år) | Agneta Lundberg | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Kokvrå
Boarea: 48 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1953
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,2 Vinst (MSEK) −0,1 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% | 2024 | 0,2 | −0,1 |
Mer om Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 17 dagar)
Födelsedag
03 juni (en torsdag om 348 dagar)
Födelsedatum
1948-06-03 (en torsdag för 28 506 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 349 dagar (en lördag)
Erik Albertsson är en 78 årig man och bosatt på Björnbo 34 lgh 1001 i Lidingö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 48 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 december 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 194 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Eriks bostadsområde, på postnummer 181 46, är 1 111 586 kr per år och 1,79 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidingö där Eriks ingår. Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.
Förutom Erik bor också Agneta Lundberg på adressen. Där har hon bott i 2 år och 194 dagar sedan hon först registrerades där den 8 december 2023. På adressen finns också en hund registrerad som Erik inte är ägare till. Erik är inte gift.
Eriks nästa födelsedag är om 348 dagar då han fyller 79 år. Hans namnsdag är om 332 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 349 dagar (en lördag).
Namnet Erik är 'Nordiskt namn med bet. ’ensam härskare’'.
Erik har 1 bolagsengagemang (
AN-Profil Aktiebolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Erik Berg Sijmons i Riddarhyttan och Erik Holstmark i Vinninga.
Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Erik Albertsson
Var bor Erik?
Hur gammal är Erik?
Erik Albertsson är 78 år gammal och föddes den 3 juni 1948. Han fyller 79 år den 3 juni.
Har Erik några bolagsengagemang?
Erik har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat AN-Profil Aktiebolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Erik några fordon?
Är Erik gift?
Erik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Erik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Erik.
Vilket stjärntecken har Erik?
Erik har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Erik folkbokförd?
Erik Albertsson är folkbokförd i Lidingö kommun.
Vilket län tillhör Erik?
Erik Albertsson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Erik?
Erik Albertsson tillhör Lidingö församling.